Riot hesap güvenliğini kaybeden hesapları kurtarıyor mu?

Furkan_00

Decapat
Arkadaşlar hesabimi birkac kere caldirdim ve nedenini tam olarak bilemiyorum şu an yine calindi Riot'a ticket bugün 3. gun donus atmadilar. Yaklasik 1 ay once olan kurtarma mailinde soyle bir mesaj buldum "hesap güvenliği gerçekten çok önemli. Daha önce de hesabınla ilgili bu tarz durumlar yaşamışsın. Bu nedenle tekrar hesap güvenliğini kaybedersen sana yardımcı olamayacağız. Hesap güvenliğini tekrar kaybeden hesaplar ne yazık ki süresiz olarak kapatılır :(" hesap kurtarmanın limiti siniri falan var mı hesabi geri alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabı nasıl çaldırabiliyorsunuz acaba? Hadi bir kere gitti diyelim. 2.ye aynı şeyi nasıl başarıyorsunuz?
Sorunun olarak da hesabı geri alamazsın. Riot politikalarında kesin olarak karar verir. Tekrarlanırsa yardımcı olamayız dedilerse olmazlar.

Hesabı nasıl çaldırabiliyorsunuz acaba? Hadi bir kere gitti diyelim. 2.ye aynı şeyi nasıl başarıyorsunuz?
Sorunun olarak da hesabı geri alamazsın. Riot politikalarında kesin olarak karar verir. Tekrarlanırsa yardımcı olamayız dedilerse olmazlar.

Yani alamam diyorsunuz mailde bana destek veren LoL destek olarakdi o mesaji yazan mail ben Valorant destege attim olur mu peki.

Ya da belki de hesap satıp milleti dolandırmış olabilirsin.

Derken?

Evet uzuun zamaan once satmaya calistim ama artik ugrasmiyorum hesabimi kenarda tutuyordum 2 hesabim var bunu arkadasima hediye etmeyi digerindede ben oynamayi dusunuyorum. Şu an o işlerle ugrasmiyorum.

Ve dolandirmadim kesinlikle hiçbir zaman.

Geri
Yukarı