Ritimle şarkı bulan uygulamanın ismi nedir?

Kaykaysürenkedi

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
*i5 12500H, RTX3050Tİ,16GB RAM.*
Meslek
Öğrenci
Ya böyle bulamadığımız şarkıları bir yerde bunun gibi ritimle yazınca şarkıyı bir uygulama bulacaktı. Öyle bir şey var mı?

Ya böyle bulamadığımız şarkıları bir yerde bunun gibi ritimle yazınca şarkıyı bir uygulama bulacaktı. Öyle bir şey var mı?

Shazam'a bir şarkının melodisini ıslık çalarak buldurmuştum ama bunu sadece bir defa başabildim.

Gereksiz yere ban yediğim için dönemedim kusura bakmayın. Teşekkür ederim hepinize.

Yok hocam eve yeni geldim birazdan bakacağım. Ben bir konuya yazmıştım bu soruyu, sağ olsunlar yeni konu açma gereği duymuşlar. Ne kadar saçma bir ceza yesemde Google'dan aratan kardeşlerimiz için iyi bir fikir olmuş konu açmak.

Yok hocam eve yeni geldim birazdan bakacağım. Ben bir konuya yazmıştım bu soruyu, sağ olsunlar yeni konu açma gereği duymuşlar. Ne kadar saçma bir ceza yesemde Google'dan aratan kardeşlerimiz için iyi bir fikir olmuş konu açmak.
Konuyla alakasız soru sorduğunuzda ceza almanız normal. Bunu yaparak konuyu meşgul etmiş sayılırsınız ve bu sebepten ceza alırsınız.

Geri
Yukarı