Rival 100 vs G302 vs g300s

proodss

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 mouse arasında kararsız kaldım. Orta elli biriyim ve genelde FPS ya da MMO tarzı oynuyorum arada moba vb rahat edebilceğim uzun süreli kullanımda elimi yormamasını istiyorum. Terletmemisini ve bu 3 ü arasında kararsız kaldım. Hangisini onerirsiniz ? 10 saat elimde olacak günde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rival 100' ü birkaç gün önce sipariş vermiştim. Birkaç gün içinde elime ulaşacak alınca fikirlerimi belirtirim :).

Fareyi yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum çok memnunum. Özellikle FPS oyunlarında çok iyi iş başarıyor fiyatını kesinlikle hak ediyor. Tuş ömrü 30 milyon deniliyor bu fiyat segmentindeki çoğu fareden fazla bir ömrü var tuş olarak kaliteli bir mausepad ile çok iyi işler başarıyor mause. Yanlız tek kötü gördüğüm yanı çoğu farede başımıza gelicek olan sol tuşun aşırı kullanımında hafif parlaması :/.

Bu 3 mouse arasınsan öncelikle g300 veya g300s çıkarılmalı çünkü diğer 2 mouse'a göre hem performans olarak hem ömür olarak her konuda daha düşük. sadece MOBA oyuncusu olsaydın g302 alman daha mantıklı olurdu fakat g302 gerçek anlamda FPS oyunlarında yeteri kadar rahat değil. En azından Rival 100 daha rahat. G302 nin özelliği kusursuz bir MOBA mouse'u olması fakat sadece MOBA oyunları için üst seviye bir mouse. bu nedenle Rival 100 daha mantıklı bir seçimdir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı