Rival 110 mouse tekerleği geri tıklıyor

ata9944

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün SteelSeries Rival 110 mouse satın aldım. Sorunum şöyle; mouse tekerleğini aşağıya veya yukarıya kaydırdığımda sayfa geriye gidiyor. Sorun ne olabilir? Yazılımını kurcaladım fakat çözemedim. Başka sistemde denedim fakat değişen bir şey yok. Tekerleği ittirdikçe sürekli geriye gidiyor ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Yardımınızı bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı mouselarda DPI tuşuna 5-10 saniye boyunca basılı tutulunca tekerlek ses seviyesi yükseltme, azaltma gibi işlevler yapıyor. Belki senin mouse ses değilde geri-ileri gitme işlevi yapıyordur. DPI tuşuna 5-10 saniye basılı tutmak belki çözüm olabilir. Yazılımı demişken yazılımda mouse tuş işlev ayarlaması var mı?

Bazı mouselarda DPI tuşuna 5-10 saniye boyunca basılı tutulunca tekerlek ses seviyesi yükseltme, azaltma gibi işlevler yapıyor. Belki senin mouse ses değilde geri-ileri gitme işlevi yapıyordur. DPI tuşuna 5-10 saniye basılı tutmak belki çözüm olabilir. Yazılımı demişken yazılımda mouse tuş işlev ayarlaması var mı?
Denedim fakat birşey değişmedi. Sanırım ayarlamalar yapılabiliyor program üzerinden.
merhaba arkadaşlar, sorunu sonunda çözebildim. Steelseries Engine 3 yazılımı üzerinden geri-ileri tık tuşlarını devre dışı bırakınca problem kalmadı. konu kilitlenebilir.
ss engine.PNG

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı