Rival 3 vs ROG gladius 2 Core

BerkerM

Hectopat
Merhabalar, geçen hafta indirimden 230'TL'ye gladius 2 aldım ama Rival 3'ün daha iyi olduğunu duydum ama onun fiyatı damin 300 TL. Gladius 2 Core normalde daha pahalı ama indirimden bayağı ucuza aldım ama Rival 3 daha iyi sanırım sizce gladius 2 coru iade edip 70 TL fazla verip Rival 3 almaya değer mi? Bu konuda ne düşünüyorsunuz, hangi mouse daha iyi? İade edip Rival 3 almaya değer mi?

Merhabalar, geçen hafta indirimden 230'TL'ye gladius 2 aldım ama Rival 3'ün daha iyi olduğunu duydum ama onun fiyatı damin 300 TL. Gladius 2 Core normalde daha pahalı ama indirimden bayağı ucuza aldım ama Rival 3 daha iyi sanırım sizce gladius 2 coru iade edip 70 TL fazla verip Rival 3 almaya değer mi? Bu konuda ne düşünüyorsunuz, hangi mouse daha iyi? İade edip Rival 3 almaya değer mi?
Rival 3'de LOD sorunu var.

LOD sorunu nedir acaba ? fazla sorun yaratır mı
1) İkisinin boyut ve şekil farkı var. Eliniz hangisine daha çok uyacaksa onu alın.
2) Pişman olmazsınız bence 70 TL'ye değecek bir fark yok. Sadece daha yeni bir mouse.
aslında ıps değerinde rival 3 de 300, gladius 2 de 220 ıps var o biraz düşündürdü beni, ama sanırım 220 ıps de işimi görür oyunlarda
1) İkisinin boyut ve şekil farkı var. Eliniz hangisine daha çok uyacaksa onu alın.
2) Pişman olmazsınız bence 70 TL'ye değecek bir fark yok. Sadece daha yeni bir mouse.
eklemek gerekirse, uzun süre g300s ve bloody v7ma da kullandım ikisnde de sıkıntı çekmedim claw dışındaki tutuşlarda sıkıntı çekmiyorum
başlığa yazmışım ama yazıda unutmuşum kusura bakmayın. Ürün 'core' modeli. yani hala gladius 2 core'u mu öneriyorsunuz. tekrardan yazabilirseniz çok mutlu olurum, teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı