Amazon'dan Rival 300 Alınır Mı?

Emre1553

Hectopat
Daha fazla  
Bir fare almak istiyorum ve elim büyük olduğu için Rival serisine bakıyorum. Amazon'daki Rival 300'ün fiyatı düşük bu yüzden almak istiyorum. Ancak ilk defa internet üzerinden yurt dışından alışveriş yapacağım için korkuyorum. Sıkıntı olma ihtimali var mıdır? Gümrükten geçiş işleri nasıl oluyor? Gümrükten geçerken vergi alınıyor mu? Ortalama kaç gün içerisinde gelir? Yardımlarınıı bekliyorum. Amazon.com: SteelSeries Rival 300, Optical Gaming Mouse - Black: Electronics

Amazon'dan alışverişlerim ortalama 10 gün içerisinde elime ulaştı. Nedeni onların yavaşlığı değil bizim kargo firmalarımızın ve gümrüklerin yavaşlığı.
Yeni düzenlenen yasalar hakkında pek bir bilgim yok, sanırım yeni sınır 30€ ve bu ürün onu aşıyor. Vergisini ödersen sıkıntı olmadan eline ulaşacaktır ürün.

Rival 300 almanı önermem kendim 6 aydır kullanıyorum. Performans ve ele oturuş olarak mükkemmel yanlız şöyle bir problemi var far 400hz de çok nadir anlık atlıyor kendiliğinden. CS oynarken özellikle genelde çok nadir oluyor haftada 1 kez felan oluyor çok nadir cross atlıyor. Benim

Fare çok iyi ama çok nadir spin atıyor. Yabancı forumlarda da buna benzer çok olay konuşuluyor. Nadirde olsa spin atıyor ve bu modele has birşey aynı şeyi kendimde yaşıyorum. Gerçekten çok detaylı bir araştırma yaparsanız dediğimi destekleyen bir sürü konu görürsünüz. Yerli forumlarda bu kadar detaylı açıklama yapmazlar dediği gibi yabancı forumlarda var örnekleri.

Elinize uyuyorsa alınır. Gayet güzel mouse. Sadece bazı kullanıcılar kenardaki kauçuk malzemenin zamanla aşındığını belirtiyor. Amazon'dan alışverişte de herhangi bir sorun yaşanacağını sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı