Rival 300S vs. Razer DeathAdder

Hazar Emre

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 300 liraya kadar yeni mouse tavsiyesi alabilir miyim? Aşırı fazla para vermeye gerek duymuyorum.
Genelde LOL oynuyorum bende Logitech G102 vardı elime küçük geldi avuç içimi bile doldurmadı. Bende sattım. 1200DPI kullanıyordum onu. Şu an iki mouse arasında kaldım Rival 300S ve Razer DeathAdder 3500. çok kötü mouselerle oyun oynadım eskiden. Sensörü aşırı önemli deği. L kullanışlı olsun rahat olsun yeter kafasındayım Rival 300S 280 lira Razer DeathAdder 3500 230 lira şu an sizin tavsiyeleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, mouse alırken önemli olan sizin elinizin rahatlığıdır. Size göre en rahatı hangisi ise o çok iyi bir faredir. Eğer ki, hangisini almalıyım diye sorarsan, ben Razer öneririm. Cidden güzel bir mouse.

Hocam, mouse alırken önemli olan sizin elinizin rahatlığıdır. Size göre en rahatı hangisi ise o çok iyi bir faredir. Eğer ki, hangisini almalıyım diye sorarsan, ben Razer öneririm. Cidden güzel bir mouse.
ben claw tarzı tutuyorum eskiden a4 tech op 620-d kullanıyordum hiç sorunu yoktu tekrar ona dönsem mi diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…