Rival 310 mu Rival 300 mü Rival 110 mu alınmalı?

Klutzy337

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle selamlar. Başlıktan da gördüğünüz üzere ben yeni bir fare alacağım. Benim için en önemli nokta optik sensörünün ne kadar iyi olduğu ve ne kadar dayanıklı tuşlarının olduğu. Daha önce Rival 100 kullandım ve 4 ayda bozuldu sol tuşu ben de garantiye yolladım fakat 4 ay sonra yine sol tuşu bozuldu. Sonra ben de MSI Clutch GM40 aldım ama onun da sol tuşu bozulmaya ve basmamaya başladı. Yeni fare alıp bunu garantiye gönderip sonra da satmayı düşünüyorum. Başta Rival 310 düşünüyordum fakat fiyatı azıcık tuzlu gibi geldi Rival 110'a da daha önce Rival 100 kullandığım için pek güvenemiyorum açıkçası. Peki ya Rival 110 ile Rival 300 arasında ne gibi farklar vardır? Teşekkürler.

Başka marka almayı düşünüyor musunuz? Eğer düşünüyorsanız tam bütçenizi, mouse tutma şeklinizi belirtirseniz daha sağlıklı öneri alırsınız. Ben olsam 310 alırdım.

Merhabalar, hocam sana mouse önermekte zor :) Yıllardır hiçbir mouse veya klavyemi bozmayı başaramış biri olarak ki bu ürünler arasında çok ucuz ürünlerde var :) Yani bütçe yetiyorsa Rival 310 alabilirsin. Rival 110 ile 300 arasında temel fark boyutu. Sonrasında da bence yan tuşlarının kalite farkı ve onunda boyutu :) Sensör kısmına girmiyorum çünkü Rival 110'da yenilendi ve 300 modelinden daha mı iyi tam bilmiyorum.

Başka marka almayı düşünüyor musunuz? Eğer düşünüyorsanız tam bütçenizi, mouse tutma şeklinizi belirtirseniz daha sağlıklı öneri alırsınız. Ben olsam 310 alırdım.
Aslında tutuş şeklim Sensei 310 için gibi. Ama Rival 310'da rahat edeceğimi düşünüyorum. En önemli etmen benim için sağlamlık.

Merhabalar, hocam sana mouse önermekte zor :) Yıllardır hiçbir mouse veya klavyemi bozmayı başaramış biri olarak ki bu ürünler arasında çok ucuz ürünlerde var :) Yani bütçe yetiyorsa Rival 310 alabilirsin. Rival 110 ile 300 arasında temel fark boyutu. Sonrasında da bence yan tuşlarının kalite farkı ve onunda boyutu :) Sensör kısmına girmiyorum çünkü Rival 110'da yenilendi ve 300 modelinden daha mı iyi tam bilmiyorum.
Bildiğime göre Rival 110 Rival 300'den daha iyiymiş ama ne kadar doğrudur bilemiyorum. Dediğim gibi Rival 310 incelemesini de izledim ve mekanik tuşlar sağlam gibi geldi aklımda onu almak var ama tabi bütçeye de bağlı bu değişebilecek bir şey.

B
Palm Grip ve Fingertip Grip arası gidip geliyorum, o tarz bir tutuş şeklim var ve bütçe max 300 ₺ diyelim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı