Çözüldü RK61 klavye kablosuz çalışmıyor

• Konuyu başlatan AFAN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 338
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AFAN

Hectopat
Ben yokken klavyeyi misafir çocukları kullanmış klavye sorunsuz çalısıyor ama kablosuz özelligi bir türlü olmuyor kendi USB'si ile bağlıyorum olmuyor Q harfinde ışık yanıp sönüyor sadece. Bluetooth'da bağlanmıyor sebebini bilen var mı?

Son düzenleme:
Çözüm
FN+ Q/W/E ile bt modları arasında geçiş yapabiliyorsunuz fakat modelden modele göre değişiyor. FN+Q'ya 3 saniye basılı tutmayı dener misiniz? Bluetooth ile bağlancaksanız arkadaki switchin "On" kablolu kullanacaksanız "Off" olması lazım bu arada.
Ben yokken klavyeyi misafir çocukları kullanmış klavye sorunsuz çalısıyor ama kablosuz özelligi bir türlü olmuyor kendi USB'si ile bağlıyorum olmuyor Q harfinde ışık yanıp sönüyor sadece Bluetooth bağlanmıyor sebebini bilen var mı?
İnşallah alıcıyı bozmamışlardır :) Kendi bilgisayarında sorun olabilir mi?

FN+ Q/W/E ile bt modları arasında geçiş yapabiliyorsunuz fakat modelden modele göre değişiyor. FN+Q'ya 3 saniye basılı tutmayı dener misiniz? Bluetooth ile bağlancaksanız arkadaki switchin "On" kablolu kullanacaksanız "Off" olması lazım bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
FN+ Q/W/E ile BT modları arasında geçiş yapabiliyorsunuz fakat modelden modele göre değişiyor. FN+Q'ya 3 saniye basılı tutmayı dener misiniz? Bluetooth ile bağlancaksanız arkadaki Switch'in "on" kablolu kullanacaksanız "off" olması lazım bu arada.

@leeeth ağlamayın hocam. Teşekkürler :D

Allah razı olsun hocam oldu vallahi sağ olun.

Vay anasını. Kim FN ve Q y'e yanlışlıkla basar ki?

Geri
Yukarı