Rkhunter dpkg e: Sub-process /usr/bin/dpkg returned an error code (1) sorunu

Çoğu kişi gibi benim de Kali Linux görünce çözümünü bilsem bile yardım edesim gelmiyor...(Bu hatayı ilk kez gördüm bu ayrı bir konu.)

Vallahi hocam Linux işletim sistemi ve türevlerini duyunca sizi etiketleyesim geliyor. Bilginiz üst düzey bence. Mesela benim de belirli alanlarda bilgim birçok kişiden üst düzeydedir. Son zamanlardaki aktifliğimi fark etmişsinizdir. Mavi ekran hatalarıyla alakalı video sonrası herkes sosyale akın etti. Yine de sağ olun ne diyelim buraya kadar geldiniz:D.

Şu komutla deneyin.
Kod:
sudo tasksel install paket_adi
Discord veya mail adresinizi alabilir miyim bu is uzun surecek sanirim .
Değil işte. :D Her konuda üstüne basa basa söylüyorum. Öyle üst düzey bir bilgim yok. :)

Siz çoğu zaman aktiftiniz zaten. 😃

Ne demek.
Mutevazilik yapma Kerem hocam senin sayende kurdum kaliyi . 😃

Vallahi hocam Linux işletim sistemi ve türevlerini duyunca sizi etiketleyesim geliyor. Bilginiz üst düzey bence. Mesela benim de belirli alanlarda bilgim birçok kişiden üst düzeydedir. Son zamanlardaki aktifliğimi fark etmişsinizdir. Mavi ekran hatalarıyla alakalı video sonrası herkes sosyale akın etti. Yine de sağ olun ne diyelim buraya kadar geldiniz:D.
@Kerem00 bey de anlar Linux'tan fakat en iyi anlayan bence @deleted @Aznable

Aramaya broken yazdim onume bir suru paket cikti hepsini mi sileyim icinde python3 apel vs de var.
He bir de nasil silecegimi soylerseniz sevinirim.
aramaya broken yazma sol altta custom filters kısmı var oradan broken'ı seçiceksin, silmek içinde sağ tıkla "mark for complete removal" seçeneğini seç.

Geri
Yukarı