Roblox beyaz ekran hatası

yusuf 6363

Femtopat
Daha fazla  
Windows 8.1 kullanıyorum. Daha yeni formatladım Roblox'u yukledim, ses geliyor ama beyaz ekran hatası alıyorum. Bunun karsısında Windows 10 mı yükseltmem lazım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8.1 kullanıyorum. Daha yeni formatladım Roblox'u yukledim, ses geliyor ama beyaz ekran hatası alıyorum. Bunun karsısında Windows 10 mı yükseltmem lazım? Yardımcı olursanız sevinirim.
Ekran kartın direct x 11 veya 12 yi destekliyormu

Eğer destekliyorsa robloxa sağ tıklayıp özelliklerden uyumluluğa girip windows 8.1 i seçmelisiniz

Eğer destekliyorsa robloxa sağ tıklayıp özelliklerden uyumluluğa girip windows 8.1 i seçmelisiniz
Sorun hala çözülmediyse en yeni direct x sürümlerini ve ekran kartı driverlerını indirmeniz gerek

Son düzenleme:
merhaba bende kardeşim için roblox indirmiştim bilgisayarım casper excalibur g770 windows 11 iki üç gün önce beyaz ekran çıkıyor silip yükledim ama olmadı siz yapabildiz mi

İnternete girip kendi ekran kartınıza göre bir driver arayın directx içinde aynısını arayın
merhaba benim bilgisayarım casper excalibur g770 windows11 bu bilgisayar işlerinden hiç anlamam oyunu kardeşim için indirdim ama beyaz ekran hatası veriyor siz nasıl düzeltileceğini biliyor musunuz

aynı bilgisiyar ve aynı sorun bendede var

aynı bilgisiyar ve aynı sorun bendede var

Merhaba bende kardeşim için Roblox indirmiştim bilgisayarım Casper Excalibur G770 Windows 11 iki üç gün önce beyaz ekran çıkıyor silip yükledim ama olmadı siz yapabildiz mi?

Merhaba benim bilgisayarım Casper Excalibur G770 Windows 11 bu bilgisayar işlerinden hiç anlamam oyunu kardeşim için indirdim ama beyaz ekran hatası veriyor siz nasıl düzeltileceğini biliyor musunuz?

Dostum buldum grafik ayarlarından pencereli oyun performansını açmaz gerekiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı