Roblox Crash - an unexpected error occurred

İbrahimA

Centipat
Bilgisayardan yaklaşık 1 aydır roblox oynuyorum. Bugün böyle bir hata verdi. Çözümünü bilen varsa mutlu olurum.

roblox error.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Rapor düşüyor mu?

Rapor düşüyor mu?

Bende de aynı hata mevcut. Roblox'a 3-4 gün önce gelen Update'den sonra başladı bu olaylar. Format bile attım bilgisayara fakat hiçbir işe yaramadı. Gidip robloxa mail attım döndüler ama onlarında önerdigi hiçbir çözüm yöntemi işe yaramıyor. Umarım burada çözüme ulaşırım. Dipnot olarak da rapor düşmedi.

Bende de aynı hata mevcut. Roblox'a 3-4 gün önce gelen Update'den sonra başladı bu olaylar. Format bile attım bilgisayara fakat hiçbir işe yaramadı. Gidip robloxa mail attım döndüler ama onlarında önerdigi hiçbir çözüm yöntemi işe yaramıyor. Umarım burada çözüme ulaşırım. Dipnot olarak da rapor düşmedi.

Bende de Updatenden sonra oldu.

Sisteminizde bütün güncellemeler alınmış mı diye bir kontrol eder misiniz? Genelde böyle sorunlar sistem güncel olmadığından dolayı kaynaklanır. Eğer sorununuz bu çözümle düzelirse ne mutlu bana.

Bende bugün başladı ve YouTube'da sonuçlarını görünce şoka girdim. "Roblox 2021'de kapatılcak mı?" gibi sorulardı ve Roblox'un hacklendiğini fark etim. Tüm oyunlarda çıkıyordu ve 34bit 64 Bit ikisinde de oluyor. Roblox error veriyor sürekli bundan korkmamalısınız. ABD'deki TV'lerde de çıkıor şöyle diyorlar; Roblox hacklendi mi, Roblox'u kapatırlar mı ve Roblox'u kim hackledi gibi. Umarım hack duvarı güçlendirilir ve Roblox yeniden açılır. Player'da normaldir ama Microsoft Store'dan indir.

Yeni konular

Geri
Yukarı