Roblox hesabım çalınır mı?

Lopy

Centipat
Daha fazla  
Bugün Roblox hesabı aldım mail ve telefon numarası kayıtlı değildi kendim telefon ve mail ekledim çalınma veya satıcı tarafından geri çekilme durumu var mı?

Bugün Roblox hesabı aldım mail ve telefon numarası kayıtlı değildi kendim telefon ve mail ekledim çalınma veya satıcı tarafından geri çekilme durumu var mı?

Yok hocam, mail ve tel no yoksa calinamaz, ancak hesap banlanabilir beam ile alinmissa. Hayirli olsun :)

Çalınsada telefon veya mail ile tekrar alabilirsin bir sıkıntı olmaz. 2 aşamalı doğrulama açarsanız daha sağlıklı olur.

eğer satıcı mailini kaydetmemiş ise çalınma durumu yok fakat mailini kaydetmiş ise desteğe yazıp geri alabilme durumu var,ek olarak bir platform üzerindenmi aldınız?

Geri
Yukarı