Roblox hilesinde virüs çıktığında şikayet edilirseniz davalık olur musunuz?

Arkadaşlar merhabalar, öncelikle benim YouTube kanalım var (kapattım). Bir tane birisi benim amcam siber görevlisi mi ne demişti, virüs çıkarsa seni seni amcama şikayet edeceğim demişti. Ben de sorumluluk kabul etmem asla yazdım ve ne hikmetse bilgisayarı çökmüş. Sizce beni kekliyorlar mı?

Dosya bu: İndir Ali Lütfi Canpolat Roblox Admin Hack rar. (Moderasyon tarafından kaldırıldı.)

VirusTotal ve Kaspersky VirusDesk taraması yaptım, virüs çıkmadı.

Sıkıntı çıkar mı, para falan?
ben öyle kişileri çok gördüm ayrıca virüs çıkarsa sorumluluk onun senin diyil hangi hilede virüs çıkmıyorki indiren o ayrıca amcası siber güvenlikçi olsa nolucak siber güvenlikçiler hack olarak birisinin bişeyini çalarlarsa yardımcı oluyolar siber güvenlikçi diye herşeyi yapabilceni sanıyo yani korkma boşuna

Sanalda benim babam da Cumhurbaşkanı o zaman. Sorun morun çıkmaz. Dediğine de inanmana gerek bile yok. Nedense herkesin dayısı ya da amcası ya mafya. Ya avukat ya da böyle korkutmalık meslek sahibi oluyor.

0990bdda-806f-41c4-9ff2-41e1b954bc0f.jpg

61d6a88e-7d6f-4dd6-9fa2-4fcd92034777.jpg

Emin değilim ama olsa bile uğraşmaya değmez.

Kim haklı sizce?

Kim haklı sizce?
İkiniz de haksızsınız. Biri hack dağıtıyor biri hack alıyor zararlı olabileceğini bile bile.

Ortada saçmalıklar silsilesi var :) Normalde cevap vermezdim de benzerlerini yaşayan yaşatan çok var ondan yazıyorum.
Hileyi meşru bir şey gibi kanal açıp yayıyorsunuz. Üstüne şikayet edeceğim diyene sonradan sorumluluk reddini bildiriyorsun.
Gelelim şikayet edeceğim diyene, şikayet eden kişilik madem siber güvenlikçi yakını var bu işlere girmemesi gerektiğini bildirmemiş mi? Bile bile zararlı olabilecğei şeyi indirmiş ve bir de diyor ki zararlı bulaşırsa şikayet edeceğim. Zararlı olabileceğini bildiği halde kullanıyorsa kendi sorumluluğundadır. Zorla indirin diye bir tabir bulunmadığı için yasal bir hakkı yoktur.
Ayrıca bu Türkçe ile ikiniz de açmaya kalksanız da dava açamazsınız.

İkiniz de haksızsınız. Biri hack dağıtıyor biri hack alıyor zararlı olabileceğini bile bile.

Ortada saçmalıklar silsilesi var :) Normalde cevap vermezdim de benzerlerini yaşayan yaşatan çok var ondan yazıyorum.
Hileyi meşru bir şey gibi kanal açıp yayıyorsunuz. Üstüne şikayet edeceğim diyene sonradan sorumluluk reddini bildiriyorsun.
Gelelim şikayet edeceğim diyene, şikayet eden kişilik madem siber güvenlikçi yakını var bu işlere girmemesi gerektiğini bildirmemiş mi? Bile bile zararlı olabilecğei şeyi indirmiş ve bir de diyor ki zararlı bulaşırsa şikayet edeceğim. Zararlı olabileceğini bildiği halde kullanıyorsa kendi sorumluluğundadır. Zorla indirin diye bir tabir bulunmadığı için yasal bir hakkı yoktur.
Ayrıca bu Türkçe ile ikiniz de açmaya kalksanız da dava açamazsınız.

Korkuyorum

Geri
Yukarı