Roblox "krnl Exploit" güvenilir mi?

Guvenlı degıl benım eskı bilgisayarımda kalıcı hasarlar bırakmıstı.

Doğru yerden yükleyince virus çıkmaz. Virus görünüyorsa false positivedir. Ben kaç tane exploit kullandım aralarından en iyisi fluxus oldu. Krnl'nin tek sıkıntısı key almak çok uzun sürüyor.

Şu an piyasadaki en iyi exploit bence Synapse X fakat herhalde şu Roblox anticheat olayı gelince aylık para ödeyerek kullanabileceğin yeni bir versiyon gelecek ve Synapse X satıştan kalıcı olarak kaldırılacak. Ayrıca hile paralı fakat bana sorarsan verdiğin paraya değiyor yani.

Krnl cadan indirince virüs olduğunu anlayabilirsiniz.Bazı kişiler bilmez synaptics diye bir yazılım var ve o yazılımı silmek neredeyse imkansız synaptics bilgisayarınızda indirdiğiniz exe uzantılı dosyaları bir roket logosu koyuyor zaten krnl ca dan indirip açtığınızda size bir soru sorcak Synapticsi yönetici olarak çalıştırıyor orda hayıra basın evet basarsanız :)
Kral bende niye olmuyor

Konu eskimiş ama yine de cevap vermek istedim ben yıllardır virüslerin içindeyim, yani bilgisayarıma binlerce korsan yazılım yükledim örnek vermek gerekirsek; crackli oyunlar, oyun hileleri CS, Roblox vesaire, küçüklüğümden beridir indirdiğim virüslü sayısız programlardır, bu virüsleri çok fazla deneyimledim ve çok kez de araştırma yaptım Krnl'de araştırma yaptığım programlardandır birçok kişi bilmeden kafasına göre yazmış ancak ben bu olaya açıklık getirmek istedim objektif (tarafsız) konuşmak gerekirse;

Krnl nedir?
Krnl, aslında 2 çeşittir biri exploit yani Roblox'da hile yapmanızı sağlayan bir de, herkesin Bitcoin demeside buradan geliyor aslında, Google'a krnl güvenli midir yazdığınızda "Bitcoin virüsüdür" tarzında bir yazı çıkar burada bahsedilen "krnl" exploit yani hile yazılımı olan krnl değildir buna açıklık getirelim

Krnl'nin zararları
-performans kayıpları
-eğer güvenilir scripler kullanmazsanız verileriniz çalınabilir
-doğru siteden indirmezseniz miner virüsü bulaşabilir

Krnl virüs müdür?
Hem evet hem hayır yani söyle;
Krnl'de elbette çoğu hile programında olduğu gibi krnl'dede vardır, bu virüslerin görevi oyuna enjekte edilmektir ve bu da Krnl'yi 3.parti yazılım yapar, çoğu 3.parti yazılımda bu virüsler vardır yoksa başka türlü oyuna erişemez programlar, peki bu virüslerin bize etkisi var mı?
Cevap: Elbette var bu virüsler genellikle bilgisayarı kastırır ve dondurur ama bunun ne kadar dondurduğu veya ne kadar kastırdığı bilinmez çünkü bu biraz da bilgisayarınıza kalmış bir şey kimisinin bilgisayarı iyi kimisinin kötü bundan etkilenende olacaktır etkilenmeyende, geldik en önemli kısma krnl bilgisayarıma zarar verir mi? Evet verebilir ancak bu düşündüğünüz gibi büyük bir zarar vereceği veya bilgilerimi çalacağı tarzında değil, vereceği zarar, Performans'dır bilgisayarınıza ağırlık bindirecektir

Bazı kullanıcıların sorduğu veya cevapladığı konulardan alınmış mesajlar:

-Anonim: Krnl verilerimi çaldı
Cevap: Bu krnl değil, sizin kullandığınız Scrip'i yazan kişi çalmıştır.

-Anonim: Krnl BIOS virüsü bulaştırır.
Cevap: Buraya uzun uzadıya değineceğim arkadaşlar, bir oyun hile programına asla BIOS, keylogger tarzı virüsler yazmazlar çünkü, oyun nasıl kodlanıyorsa virüslerde kodlanıyor insanlar tarafından ve bu tür virüsler zor yazılan tarzda virüslerdir ve suçtur aynı zamanda ve oyun hileleri yazanlar bu riski göze almaz oyun hilelerindeki Max zarar veren virüs miner virüsüdür

-Anonim: Krnl miner virüsüdür.
Cevap: Bu aslında hangi programı nereden indirdiğinizden kaynaklıdır hilede olsa normal bir programda olsa her zaman orijinal sitesinden indirin

Özet
Krnl virüsdür performans kayıplarını riske alacaksanız indirin ama yanında Kaspersky ve Malwarebytes gibi antivirüsler barındırın, hileyi önermem ama bu yine de kullanıcıya kalmış bir şey biz karışamayız sadece "kullanmayın " gibi tavsiyeler verebiliriz, iyi günler dilerim bu krnl konusu açıklık bulsun.

ek olarak: tarafsız dedim ama" KRNL"yi savunmuş gibi gözüküyor olabilir ama ben krnl'nin virüssüz olmadığını savunmadım, virüslü olup olmaması, zarar verip vermeyeceği kullanıcının yapacağı ve kullanacağı işlere kalmış elbette yinede bu dediğimiz şeyler Krnl'nin sadece belirli bir yüzdesini belirler gerçeğinin asla biz bilemeyiz, bilebilmemiz için kaynak kodlarına bakmamız lazım.

Geri
Yukarı