Roblox satın alım gerçekleşmiyor

inlvrama

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Kardeşim için Roblox'tan robux çekicektik. Ama kartımızda yeterli bakiye bulunmasına rağmen bakiye yetersiz hatası alıyoruz. Alıcağımız 4,99 dolarlık bir satın alım yani 43,05 TL'lik bir paraya tekabül ediyor. Ama bizim kartımızda 43,78 TL var. Sorun bundan ibaret yardımcı olursanız sevinirim çocuk çok heveslenmişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar. Kardeşim için Roblox'tan robux çekicektik. Ama kartımızda yeterli bakiye bulunmasına rağmen bakiye yetersiz hatası alıyoruz. Alıcağımız 4,99 dolarlık bir satın alım yani 43,05 TL'lik bir paraya tekabül ediyor. Ama bizim kartımızda 43,78 TL var. Sorun bundan ibaret yardımcı olursanız sevinirim çocuk çok heveslenmişti.

Parayı daha karta yeni yatırdıysanız birkaç gün bekleyin ondan sonra tekrar robux almayı deneyin bazen karta para atıldığı zaman o para karta hemen gelmiyor maalesef.

Parayı daha karta yeni yatırdıysanız birkaç gün bekleyin ondan sonra tekrar robux almayı deneyin bazen karta para atıldığı zaman o para karta hemen gelmiyor maalesef.
parayı yatıralı çoook oldu. Ama neden böyle oluyor anlamadım. Alabilmem gerek aslında
Belki banka daha yüksek kurdan çekmeye çalışıyordur.
doğru olabilir steam de bir oyun iade ettim o gelsin tekrar deneyeceğim

Parayı yatıralı çok oldu. Ama neden böyle oluyor anlamadım. Alabilmem gerek aslında.

Doğru olabilir Steam de bir oyun iade ettim o gelsin tekrar deneyeceğim.

Bazı bankalar kart kullanım ücreti çekiyor diye biliyorum mart ayında mouse pad sipariş edecektim 50 TL yatırdım kart kullanım ücretide kesti karttan.

Yeni konular

Geri
Yukarı