Çözüldü Roblox "this account entered from another device" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Metonoktaexe

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Zoomda
Daha fazla  
Masum masum Arsenal oynarken "this account entered from another device" hatası çıktı ve oyundan attı. Bu arada hiçbir Free robux sitesi kaydolmadım (kiwipoints dışında fakat 1 sene önce kaydoldum), scam yemedim. Oyunda hileci vardı onu da söylemeden geç miyim? Konu kapanabilir küfürden 3 saat ban yemişim.

Son düzenleme:
Masum masum arsenal oynarken "this account entered from another device" hatası çıktı ve oyundan attı. Bu arada hiçbir Free robux sitesi kaydolmadım (kiwipoints dışında fakat 1 sene önce kaydoldum), scam yemedim. Oyunda hileci vardı onu da söylemeden geç miyim? Konu kapanabilir küfürden 3 saat ban yemişim.

1. bu normal her zaman oluyor ''Leave'' deyip tekrar girin.
2. troll konu.

Aynısını ben de yaşadım. Lakin siteye girip ban yiyip yemediğimi kontrol ettim. Mesaj kasmak için açılmış boş, troll konu.
Arkadaş ona bakmadan hemen konu açmış olabilir. Böyle de düşünün.
Troll ve boş konu diyerek sizde mesaj kasmış oluyorsunuz. Konu boş veya gereksizse raporlayabilirsiniz.

Arkadaş ona bakmadan hemen konu açmış olabilir. Böyle de düşünün.
Troll ve boş konu diyerek sizde mesaj kasmış oluyorsunuz. Konu boş veya gereksizse raporlayabilirsiniz.

Öncelikle herhangi bir yere bakması gerek. Direkt konu açacağına siteyi açsaydı ya?
ve bununla ilgili konular da var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı