Roblox yüklenmiyor

İşletim sistemi
Windows 11

Poine_12

Femtopat
Daha fazla  
RAM
G.SKILL
Ekran kartı
MSI Gefroce GTX 1650 4GB
Anakart
asus prime h510m-d
İşlemci
10TH GEN i5-10400F LGA1200
Yüklemeye çalıştığımda ise böyle kalıyor. Microsoft Store'da diğer şekilde isede normalde oyunum durduk yere 5dk oynayamadan sürekli çöküyor. (2X 16 GB RAM yazmayı unutmuşum.)

Dosya Ekleri

• Microsoft Store 23.08.2023 11_09_12.png
    Microsoft Store 23.08.2023 11_09_12.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 47
Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft story kapat aç ya da hesaptan çıkıp tekrar dene istersen bide tarayıcıdan dene mesela opera gx google gördüğüm herkez tarayacı kullanıyor eskiden bendede böyle bir sorun var dı bende tarayıcı geçtim
Yüklemeye çalıştığımda ise böyle kalıyor. Microsoft Store'da diğer şekilde isede normalde oyunum durduk yere 5dk oynayamadan sürekli çöküyor. (2X 16 GB RAM yazmayı unutmuşum.)

Microsoft story kapat aç ya da hesaptan çıkıp tekrar dene istersen bide tarayıcıdan dene mesela opera gx google gördüğüm herkez tarayacı kullanıyor eskiden bendede böyle bir sorun var dı bende tarayıcı geçtim
bende tarayıcıdan oynuyodum sonra oyun durduk yere kapanmaya başlamıştı microsoft storedan indir oyna dediler yoksa bende tarayıcıdan oynuyom bro

Roblox'un kendi sitesinden indirmeyi deneyebilirsin.Hiç olmuyorsa bütün dosyaları silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsin.
yaptım ama olmuyor

O zaman bro tarayıcıdan indirdiğin oyunu denetim masasını kullanarak silip tekrardan yükleyeceksin bro.
maalefes denememe rağmen olmadı desteğin için teşekkürler

Microsoft storu ayarlardan sıfırladan onarıp deneyebilir misiniz?
nasıl yapıcam

Son düzenleme:
Yaptım ama olmuyor.

Maalefes denememe rağmen olmadı desteğin için teşekkürler.

Nasıl yapacağım.

Arama kısmına Roblox yazın uygulama ayarları deyin aşağı inin sıfırla seçeneğinin altında onar ve storu sıfırla var onar deyin sonra tekrar deneyin olmazsa storu sıfırlayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı