Roblox'ta oyunlarım neden oynanmıyor?

FurkqnnEfe

Picopat
Roblox'ta pek çok oyun yaptım, sonra oynanmadığı için sildim. Biraz reklam yapmaya çalıştım, oynanmıyor. Yani şey değil, direkt toolboxtan alip koyup sunmuyorum ama oynanmıyor. Roblox adım furqnnefe. Experunceslerimden bakin. Eksiklerim neler? Logo vb ben yapıyorum. Şu anda bahsettiğim oyunlarım FNAF Hub, Smile Bears, Pet Merge Simulator. Eksiklerim neler? Veya tavsiyeniz var mı?

Özgün oyun yapmaya çalışırsanız tutmaz. İlla oyunlarınızın tutmasını istiyorsanız tycoon veya Simulator gibi dandik ve çocuklara hitap eden oyunlar yapmalısınız. Roblox'taki kaliteli oyunlar asla oynanmıyor. Örnek olarak the wild West, frontline gibi.

Özgün oyun yapmaya çalışırsanız tutmaz. İlla oyunlarınızın tutmasını istiyorsanız tycoon veya Simulator gibi dandik ve çocuklara hitap eden oyunlar yapmalısınız. Roblox'taki kaliteli oyunlar asla oynanmıyor. Örnek olarak the wild West, frontline gibi.
Kesinlikle katılıyorum. Başka oyunlara benzet. En iyileri tycoon veya parkur oyunları. Öyle çok güzel şeyler yapmana gerek yok. Çocuklara hitap edicek şeyler yap.

Roblox'ta pek çok oyun yaptım, sonra oynanmadığı için sildim. Biraz reklam yapmaya çalıştım, oynanmıyor. Yani şey değil, direkt toolboxtan alip koyup sunmuyorum ama oynanmıyor. Roblox adım furqnnefe. Experunceslerimden bakin. Eksiklerim neler? Logo vb ben yapıyorum. Şu anda bahsettiğim oyunlarım FNAF hub, smile bears, pet merge Simulator. Eksiklerim neler? Veya tavsiyeniz var mı?

Tek başınızamı yapıyorsunuz eğer öyle ise birini bulun yapamadığınız şeylerin yerini doldurcak biri en azından.

Hiçbir seçme özelliği olmayan çalıntı One Piece oyunum bile senin oyunlarının ziyaret toplamını 100'e falan katlamış. Genel olarak eğlenceli durmuyorlar, tasarımlar kötü. Oyun geliştirmek istiyorsan bir anda oyunu yayınlayıp reklam yapamazsın. WIP serverları açık tut, redditte dev blog yap vesaire. Pazarlama, geliştirmekten çok daha önemli bir şey. Ayrıca seçtiğin genreler çok saçma. Kimse obby veya Fnaf rp oynamıyor.

Hocam bir sebebi de Roblox'un artık oynanmıyor oluşu olabilir mi? 2017'de böyle oyunlar yapsaydınız belki tutardı. (evet şu anda 3 senenin ardından hesap oluşturdum sırf hesaba bakmak için)

Hocam bir sebebi de Roblox'un artık oynanmıyor oluşu olabilir mi? 2017'de böyle oyunlar yapsaydınız belki tutardı. (evet şu anda 3 senenin ardından hesap oluşturdum sırf hesaba bakmak için)

Hayır tam tersi Roblox'un oyuncusu 2017'den bu yana ciddi derecede arttı. Tabii yaş ortalaması zaten küçükken daha da küçülünce saçma sapan şeyler tutmaya başladı. Kaliteli işlerden bazıları sabit kitle tutabilse bile artık oynanmıyor.

Hiçbir seçme özelliği olmayan çalıntı One piece oyunum bile senin oyunlarının ziyaret toplamını 100'e falan katlamış. Genel olarak eğlenceli durmuyorlar, tasarımlar kötü. Oyun geliştirmek istiyorsan bir anda oyunu yayınlayıp reklam yapamazsın. Wıp serverları açık tut, Reddit'te dev blog yap vesaire. Pazarlama, geliştirmekten çok daha önemli bir şey. Ayrıca seçtiğin genreler çok saçma. Kimse obby veya FNAF RP oynamıyor.

Biraz haklısın konu önerin nedir ve FNAF RP değil eğer bur hesaba sahipsen gurip bakmanı isterim.

Roblox'un artık oynanmıyor oluşu mu? Alakası bile yok. Özellikle pandemi döneminde oyuncu artışı yakaladı bayağı. Fakat yaş ortalaması daha çok düştü bu bir gerçek, konu sahibinin yaptığı oyunlar kitleye hitap etmiyordur.

Geri
Yukarı