Roblox'ta tuşlar çalışmıyor

pizzamakolali

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba, bilgisayarımın anakartı arzalandığı içi tamire gönderdim ve şimdi aldım, Roblox'a girdim "ESC" "W" "a" "s" "D" gibi tuşlar ile karakterim yürümüyor ama yazı falan yazabiliyorum, acaba tek o oyunda olabilir diye Steam'de Car Dealar Ship'e girdim fakat burada her şey çalışıyor, bu neden kaynaklanabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba, bilgisayarımın anakartı arzalandığı içi tamire gönderdim ve şimdi aldım, Roblox'a girdim "ESC" "W" "a" "s" "D" gibi tuşlar ile karakterim yürümüyor ama yazı falan yazabiliyorum, acaba tek o oyunda olabilir diye Steam'de car dealar Ship'e girdim fakat burada her şey çalışıyor, bu neden kaynaklanabilir?

Roblox'ta oyun yükleniyorken tam ekran yapıp tekrar tam ekrandan çıkın bende de alıyor bazen.

Arkadaşlar çözüm olarak bir şey diyemeyeceğim fakat klavyeden olmuş olabilir şu an tek sorun ses gelmiyor onu da çözersem bu mesaja çözüldü atacağım.

Herkese merhaba, bilgisayarımın anakartı arzalandığı içi tamire gönderdim ve şimdi aldım, Roblox'a girdim "ESC" "W" "a" "s" "D" gibi tuşlar ile karakterim yürümüyor ama yazı falan yazabiliyorum, acaba tek o oyunda olabilir diye Steam'de Car Dealar Ship'e girdim fakat burada her şey çalışıyor, bu neden kaynaklanabilir?
Arkaplan'da Roblox açık iken başka bir oyuna girerseniz böyle bir durum ile karşılaşıyorsunuz. Çözmek için oyundan çıkın, Roblox App'i kapatın, oyuna yine girin.

Yeni konular

Geri
Yukarı