Robotlar kendi kendini geliştiriyor

Aralarında dil icat eden, ab vatandaşlığı alan ve anne olmak isteyen robot, sürülebilir robot gibi şeyler yapıyorlar ama hâlâ seks robotu ile ilgili haberler duymadım dâhâ. Yazıklar olsun...

Bende anlamıyorum tüm dünyada yok derecesinde satar kesin. Zengin olmak veya kar yapmak isteyen teknoloji şirketleri neden oraya el atmıyor? :D

Kendi kendini inşa etmekle arasında çok fark var bu durumun. Haber ve başlık sanki üretim olarak malzemelerle 0'dan robotun başka bir robot yapması gibi anlaşılıyor. Oysaki sadece etraflarında dönüp küp küp eşya oluşturuyorlar.

Daha gerçek insanı bulamıyoruz, robotunu nasıl bulalım hocam?
Kendi adına konuş, ben; 3 titreşim modu olan kauçuk malzemesinin tadına bakmak istiyorum robotta.
Bende anlamıyorum tüm dünyada yok derecesinde satar kesin. Zengin olmak veya kar yapmak isteyen teknoloji şirketleri neden oraya el atmıyor? :D
İnsanların ( Avrupalıların ) etik anlayışı benim keyfimin önüne geçiyor, neymiş efendim "et ete değecekmiş". Gören de beleş zannediyordu; beslemesi var, barınak sağlaması var, nazı- tribi var... Uğraş dur anam ama robotlar öyle mi? Değil. Ver yağını, elektriğini evire çevire iliğine kadar emsin akşam vakti.
Tarafım dünden belli bir kere.

Bir de seks robotlarını konu alan bir dizi vardı Netflix'te, robot önüne geleni öldürüyordu, aslanım benim bin yaşasın.

Geri
Yukarı