Roccat Khan Pro vs SS Arctis 3 vs Arctis 5

istemikhan33

Hectopat
CS ve PUBG oynuyorum aynı zamanda müzik dinleyen biriyim. Ev içerisinde sizce hangisini almalıyım ? Sadece ev içerisinde müzik dinlemek ve oyun oynamak için alıyorum dışarıda başka kulaklığım var...
Müzik ve ses kalitesi olarak Roccat Khan yabancı kaynaklarda çok övülmüş gibi sizlerinde bilgisini alayım dedim ?
500 liralık başka tavsiyeniz var mı ? (Cloud 2 hariç).

Son düzenleyen: Moderatör:
Cooler Master Masterpulse MH530 hem müzik açısından hem de oyun kalitesi açısından başarılı bir kulaklık. Göz atmanızı tavsiye ederim.

Cooler Master Masterpulse MH530 hem müzik açısından hem de oyun kalitesi açısından başarılı bir kulaklık. Göz atmanızı tavsiye ederim.

Hocam hemen bakıyorum buna da ama mikrofonu her yönden alıyor dış gürültüyü engellemiyor çok fazla 44 mm lik sürücüler varmış hocam 50 mm daha idealdir benim için teşekkürler ama yine de yardımınız için..

Hi-Res özelliği ve yalıtım olarak Roccat çok iyi performans göstermiş araştırmalarıma göre ses yalıtımı ve mikrofondaki gerçek ses özelliği beni çok etkiledi açıkçası.
artcis 5 i tercih ederim etmesine ama ses kalitesi anlamında Roccat biraz daha önde gibi sizler daha iyi bilirsiniz tabi kullanmışsanız falan ama işte bakalım 2-3 gün içinde almayı düşünüyorum bakalım duruma göre...
Sizlerinde fikirlerini alayım ona göre alayım dedim yardımcı olursanız çok sevinirim..

Son düzenleme:
MH750 veya Arctis 5 tercih edin.

Cooler Master MasterPulse Pro BASS-FX 7.1 RGB LED Fiyatı

Hocam buna da baktkm ama sürücüleri küçük olduğu için sıkıntı yaşanmış bide microfonları sıkıntılıymış.
Artcis 5 de ise 7.1 i pek hoş değil denmiş. Coolermaster o yönden çok iyi ama ses kalitesi anlamında pek iyi denmemiş.
Roccat ses kalitesi anlamında çok iyi denmiş ama türkçe bi kaynak yok.
Roccat khan nasıldıe oyunlarda acaba Roocatin başka bi modelini felan kullanan varmıdır ???
Bu arada Roccat Khan Pro 7.1 değil direk stereo hoparlör o yöndende bilemedim şimdi. 7.1 olmazsa olmaz mı bilemiyorum. Artcis 5 kullanan arkadaşım var ama 7.1 özelliği artcia 5 de cok iyi olmadığı için oyun içersinde kullanmadığını söyledi. Aklım çok karıştı açıkcası :)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sennheiser GSP 350 aldım. Başta yardımcı olanlara teşekkür ederim. Hemen hemen 2 haftadır kullanıyorum.Çok çok memnunum ses kalitesine zaten diyecek yok ama önemli üzerinde durulması gereken bir nokta var ki 7.1 şu ana kadar denediğim en iyi 7.1 rakipsiz. Razer Corsair gibi kulaklıkların 7.1 ini kullandım. 2-3 gündür SS Arctis 5 kullanıyorum SS ses kalitesi de iyi ancak 7.1 Sennheiser kadar başarılı bulmadım DTS olduğu için mi bilmiyorum ama cidden şüphesiz Sennheiser Dolby 7.1 efsane diyorum...

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı