Rocket League "0xc000007b" Hatası

FireStorm

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sorunu çoğu yerde araştırdım, alternatif çözümler aradım, Technopat'ı karıştırdım biraz. Dependecy Walker ile oyunun .DLL uzantılı dosyalarına baktığımda hepsinin çorba olduğunu gördüm. Ben şimdi bu sorunu nasıl çözeceğim? @Recep Baltaş

k.jpg

Son düzenleme:
recep bey selamlar ben mate 7 avea roomu değiştirmek istiyorum ama kesin ve net bilgilere ulaşamadım. size de mesaj atmaya çalıştım olmadı burdan yazayım dedim saygılar

Hocam yorumun için teşekkürler. Yalnız Rocket League 32-Bit çalışıyor ve sanırım ben 64 bit .dll dosyaları atmışım. Process Monitör'den bir döküm çıkardım. Bir bakarsan sevinirim. Download Logfile.PML

Beyler benim rocket league de aynı hatayı veriyor oyunu steamden indirdim, oyun dosyalarını açıp baktığımda bilgisayarımın 64 bit olmasına rağmen oyun dosyalarının 32 bit için olduğunu gördüm, bu sorunu nasıl çözebilirim steamden halletmenin bi yolu varmı yoksa bütün dll dosyalarının 64 bit olan sürümlerini internetten tek tek indirmemmi lazım

Beyler ben çözümü şu linkte buldum; W8 64Bit Oyunlarda "0xc000007b" hatası
benim sorunumu çözdü inşallah sizin sorununuzuda çözer.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı