Rocket League 0xc000007b Hatası

Arkadaşlar oyunu gece indirdim. Steam'in otomatik olarak masaüstüne oluşturduğu kısayoldan Rocket League'yi açtım fakat oyun açılmadı. Oyunun dosya konumundaki launcher'dan açtıgımdaysa ''0XC00007B'' hatasıyla karşılaştım. Günlerce aradım fakat çözümünü bulamadım ve sonra Procces Monitor'den hatayı anlamaya çalıştım fakat o da olmadı. Yardım edebilecek var mı lütfen?

Procces Monitör Raporum: Logfile.rar

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu okuduğunuza emin misiniz? Arkadaş zaten raporu okuyamamış, bizden yardım istiyor. Yani raporu analiz edemeyecekseniz, bu konu linkini atmanın hiçbir anlamı yok.

Arkadaşlar oyunu gece indirdim. Steam'in otomatik olarak masaüstüne oluşturduğu kısayoldan Rocket League'yi açtım fakat oyun açılmadı. Oyunun dosya konumundaki launcher'dan açtıgımdaysa ''0XC00007B'' hatasıyla karşılaştım. Günlerce aradım fakat çözümünü bulamadım ve sonra Procces Monitor'den hatayı anlamaya çalıştım fakat o da olmadı. Yardım edebilecek var mı lütfen?

Procces Monitör Raporum: Logfile.rar

Eki Görüntüle 356733

C:\Windows\SysWOW64\D3DCOMPiLER_43.dll
C:\Windows\System32\D3DCOMPiLER_43.dll
Bu iki dosyayı tamamen silin ve DirectX yükleyin.
Ayrıca Windows güncellemelerini yapın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı