Rocket League Devam Eden Maça Giriyor

Alfirk

Kilopat
Merhaba arkadaşlar bugün Steam'den Rocket League aldım. Keşke daha önceden alsaydım çünkü aşırı keyifli çılgın eğlence bir oyunmuş çok sevdim fakat bir sorunum var o da şu;
Online girerken sürekli beni devam eden bir maçta başlatıyor. Skor artık 4-2, 5-1, vs... olmuş.
Yani sıfır sıfırdan temiz yeni başlayan bir maçta başlamıyorum.

Bunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum basit eğlence girdiysen şansına bağlı olarak ya yeni başlamış olur yada bahsettiğin gibi devam eden maç olur bunun çözümü yok ama rütbeli maç girersen [ranked] her zaman sıfırdan temiz maça girer

plat 3 üm 350 saatim var istersen oynayabiliriz :)

Normal maçlar öyle maalesef.

Dereceli(ranked) maçlarda herkes aynı anda baştan başlıyor.

Ama direk dereceli maça giremiyorsunuz, belli bir seviyeye gelmeniz lazımdı sanırım.

Kısacası bir süre idare et ve seviye kas.

Sonra zaten bir daha normal girmiyorsun, dereceli takılıyorsun.

Dostum basit eğlence girdiysen şansına bağlı olarak ya yeni başlamış olur yada bahsettiğin gibi devam eden maç olur bunun çözümü yok ama rütbeli maç girersen [ranked] her zaman sıfırdan temiz maça girer

plat 3 üm 350 saatim var istersen oynayabiliriz :)
Normal maçlar öyle maalesef.

Dereceli(ranked) maçlarda herkes aynı anda baştan başlıyor.

Ama direk dereceli maça giremiyorsunuz, belli bir seviyeye gelmeniz lazımdı sanırım.

Kısacası bir süre idare et ve seviye kas.

Sonra zaten bir daha normal girmiyorsun, dereceli takılıyorsun.
İşte bu o zaman çok iyi şimdi anladım. Çok teşekkür ediyorum. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı