Rocket League klavyeden oyun koluna geçiş yapmalı mıyım?

600 saatim varken onun 300-400 saati eğitimdi şampiyon olabilmek için havada mükemmel olmanıza gerek yok yerde iyi olup adamları geçtikten sonra başarırsınız çok iyi hatırlarım yanımdakiler 500-600 küsurken ben 250-300 levellerdeydim herkes bilerek düşük çerçeve taktığımı sanıyordu. Klavyede uçarken Q dsw tuşlarına basmak doğru W tuşuna basıp s yi o zamanlama ile bırakarak arabaya yön verebiliyorsun ben ilk alıştığımda e şeklinde alışmıştım beynim oraya daha yatkın geldi sana hangisi yatkınsa ondan başla daha hızlı kavrarsın oyunu oyunda ranked girmektense eğitim oyna emin ol double tap olur hepsinin hakimiyetini alırsın. İyi günler.

Sizin söyledikleriniz benim için de geçerli. 600 saatim var, Şampiyon 1 rankındayım. Alıştığım için geçmek zor olur diye çekiniyorum. Black Friday'e kadar klavye ile devam edip, indirim zamanında yakalayabilirsem 500TL civarlarına Xbox 9. nesil gamepad almayı planlıyorum.

600 saatim varken onun 300-400 saati eğitimdi şampiyon olabilmek için havada mükemmel olmanıza gerek yok yerde iyi olup adamları geçtikten sonra başarırsınız çok iyi hatırlarım yanımdakiler 500-600 küsurken ben 250-300 levellerdeydim herkes bilerek düşük çerçeve taktığımı sanıyordu. Klavyede uçarken Q dsw tuşlarına basmak doğru W tuşuna basıp s yi o zamanlama ile bırakarak arabaya yön verebiliyorsun ben ilk alıştığımda e şeklinde alışmıştım beynim oraya daha yatkın geldi sana hangisi yatkınsa ondan başla daha hızlı kavrarsın oyunu oyunda ranked girmektense eğitim oyna emin ol double tap olur hepsinin hakimiyetini alırsın. İyi günler.

Bende havada mükemmelim ama önemli olan havada nasıl olduğum değil maalesef.

Uzun vadede daha iyi olacaktır. Eğer bir 500 saat daha oynarım diyorsanız bence alın. Emin değilseniz ve bütçeden yana da sıkıntı varsa klavye ile devam edin derim. Bu arada ucuz bir kol alacaksanız sayılı kaliteli model var.

Geri
Yukarı