Çözüldü Rocket League oynarken oyundan attı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emir_USTA

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşım ile Rocket League oynuyordum ve birden oyundan attı çift bağlanma gibi bir şey dedi tamam dedim ondan sonra Rocket League sunucularına bağlanılamıyor dedi tekrar bağlan dedim düzeldi şu an hiçbir sıkıntı yok Steam'den oynuyorum guard açık bildirim gelmedi. Hem Steam'ı alsalar hesap giderdi diye düşünüyorum. Sizce neden kaynaklıdır?
Bir ekleme daha yapayım oyundan atmadan önce pingim vardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Rocket League sunucularına bağlanılamıyor

Bunu demesinin sebebi internetin kopması veya kendin dediğin gibi ping yüzündendir. Anlık internetin kopmuş olabilir. Pingin yüksek olduğu için anlık anlamamış olabilirsin. Hesabın çalınması olayı ise tamamen farklı bir boyut.

Steam da Rocket League kaldırmışlar nasıl Steam'den oynuyorsunuz? Epic Games'den oynanır diye biliyorum.

Ayrıca oyunu Steam üzerinden aldıysa oynayabiliyor.
Arkadaşım ile Rocket League oynuyordum ve birden oyundan attı çift bağlanma gibi bir şey dedi tamam dedim ondan sonra Rocket League sunucularına bağlanılamıyor dedi tekrar bağlan dedim düzeldi şu an hiçbir sıkıntı yok Steam'den oynuyorum guard açık bildirim gelmedi. Hem Steam'ı alsalar hesap giderdi diye düşünüyorum. Sizce neden kaynaklıdır?
Steam da rocket league kaldırmışlar nasıl steamdan oynuyorsunuz? Epic games den oynanır diye biliyorum.

Rocket League sunucularına bağlanılamıyor

Bunu demesinin sebebi internetin kopması veya kendin dediğin gibi ping yüzündendir. Anlık internetin kopmuş olabilir. Pingin yüksek olduğu için anlık anlamamış olabilirsin. Hesabın çalınması olayı ise tamamen farklı bir boyut.

Steam da Rocket League kaldırmışlar nasıl Steam'den oynuyorsunuz? Epic Games'den oynanır diye biliyorum.

Çözüm

Oyuna yeni sezon güncellemesi geldi o yüzden olabilir diye düşünüyorum hocam.

1628692707997.png

Alamazsın kaldırmışlar.

Dostum bilmiyorsun ama ben söyleyelim Rocket League ilk Steam de çıktı ve ben Steam'den aldım ondan sonra Steam'den kaldırılıp Epic Games'e geçti yani bunun geçmesi Steam'den alanların parası boşa gitmiş olmuyor Steam'den alanlar Steam'den oynamaya devam ediyor ancak artık Steam'den alınmıyor Epic Games'de parasız olarak veriliyor.

Geri
Yukarı