Rocket League Rocket Pass nasıl kasılır?

Kyrie Irving

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben Rocket Pass Premium aldım ama çok oynayamıyorum. O yüzden ben de başkasına kastırmayı düşünüyorum. Nasıl yapabilirim?

Bilgisayarım kaldırsa ben kasardım çok sevdiğim bir oyun. Hesabınızı Sideswipe ile bağlarsanız 2-3 maçta bir (emin değilim) 4k xp veriyor.

Bilgisayarım kaldırsa ben kasardım çok sevdiğim bir oyun. Hesabınızı sideswipe ile bağlarsanız 2-3 maçta bir (emin değilim) 4K XP veriyor.

Dostum en düşük ayarlarda oynayamıyor musun?
Veya OC yapabilirsin ama biraz riskli

@Fatih737 Rocket Pass'ın parasını geri çıkartmak için 110. seviyeye ulaşmak gerekiyor ki bu da bayağı uzun bir süreye tekabül ediyor. Dediğiniz kadar kolay değil. Konu sahibi arkadaşın sorusunun cevabına gelecek olursak da oyunu oynayıp görevleri yapmaktan başka yapacak bir şey yok. Görevlerin verdiği XP'ler ile level alacaksın. Level atlayınca da Rocket Pass seviyen artacak ya da oyun oynayarak level atlayacaksın. Başka bir yolu yok. Güvendiğiniz bir kişiye hesabınızı emanet edebilirsiniz de şu devirde millet kardeşine güvenemiyor. Güvenip güvenmemek de size kalmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…