Rocket League tam ekran yapınca ekran küçülüyor

İşletim sistemi
Windows 10

doctormeister

Hectopat
Rocket League’de ekranı pencereli ekrandan tam ekrana yapınca ekran çok küçük hale geliyor, neredeyse bilgisayar ekranın 15'de 1I haline geliyor. Nasıl düzeltebilirim?

Monitörünün çözünürlüğü dışında oyunda veya bilgisayarında çözünürlüğü değiştirdiysen, bu sorunu yaşarsın. Ekran kartının uygulamasından veya masaüstüne sağ tık yapıp "Görüntü ayarları"na tıklarsan çözünürlüğü monitörünün çözünürlüğüyle aynı yaparsan, bu sorunu çözersin.

Oyunun çözünürlüğü düşük mü?
Oyun çözünürlüğü kısmında sadece 1360x739 var ve başka çözünürlük görünmüyor ve bu hatayı başka oyunlarda almıyorum.
Monitörünün çözünürlüğü dışında oyunda veya bilgisayarında çözünürlüğü değiştirdiysen, bu sorunu yaşarsın. Ekran kartının uygulamasından veya masaüstüne sağ tık yapıp "Görüntü ayarları"na tıklarsan çözünürlüğü monitörünün çözünürlüğüyle aynı yaparsan, bu sorunu çözersin.
Dizüstü bilgisayar kullanıyorum.

Oyun çözünürlüğü kısmında sadece 1360x739 var ve başka çözünürlük görünmüyor ve bu hatayı başka oyunlarda almıyorum.

Dizüstü bilgisayar kullanıyorum.
Oyunda repair varsa, repair yapın.
Dizüstü bilgisayarın benim biraz önce söylediğimle tek farkı, Intel HD Graphics olması. :]
Intel HD Graphics üzerinden çözünürlüğünüzü değiştirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı