Rocket Leauge şablonlar nedir?

strigoi

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Universitetet i Agder
Oyuna uzun bir süre sonra tekrardan girdim. Ve oyun sardı şu sıralar bayağı oynuyorum. Bir kaç gün önce "Garaj" kısmında "Şablonlar" adlı bir yer gördüm. Eskiden bir sürü sandıklarım vardı ve galiba onlar şablona dönüşmüş. Bu şablonu ortaya çıkararak bununla aşağıdaki öğeler listesinden neyi yapabileceğini gör yazıyor. Ben de bir kaç tanesini açtım. Tonlarca şablonum var. Bunlar hiç bir işe yaramayacak mı? Kullanmak için illa oyuna para mı yatırmam gerekli?

Oyuna uzun bir süre sonra tekrardan girdim. Ve oyun sardı şu sıralar bayağı oynuyorum. Bir kaç gün önce "Garaj" kısmında "Şablonlar" adlı bir yer gördüm. Eskiden bir sürü sandıklarım vardı ve galiba onlar şablona dönüşmüş. Bu şablonu ortaya çıkararak bununla aşağıdaki öğeler listesinden neyi yapabileceğini gör yazıyor. Ben de bir kaç tanesini açtım. Tonlarca şablonum var. Bunlar hiç bir işe yaramayacak mı? Kullanmak için illa oyuna para mı yatırmam gerekli?
Şablonlar kasaların yerine geldi oyuna. Eskiden kasaların içinden açtığında ne düşüyorsa o itemi alıyordun, şablonlar da ise sana içinden hangi item çıkacağını söylüyor ona göre açıyorsun şablonu yani kasanın içinden ne çıkacağını bilmek gibi. Anahtarlar yerine de Kredi sistemi geldi oyuna bunları kredi ile açıyorsun. Şablonları kendimin de kullandığı ve güvenilir bir site olduğunu bildiğim bu siteden takas yoluyla başka bir item veya kredi karşılığında diğer oyuncularla takas edebilirsin. Takas işleriyle uğraşmak istemiyorsan ve şablonlarda çok beğendiğin bir ürün var ise kredi satın alıp şablonu açabilirsin.

Şablonlar tamamen kazık, aslında oyunun mağazası vs. her şeyi kazık. Ara sıra değerli şablonlar düşebiliyor, onları kredi karşılığında takas edebilirsin.

Oyunda bir şey alacaksan mağazayı kullanma, takas yoluyla satın al. Mağaza fiyatları komik derecede yüksek olabilir çünkü.

Gir bu siteye, istediğin eşyayı takas etmek isteyen insanların profiline gir; arkadaş ekle ve oyun içi takasını yap. Sana düşen eşyaları insanlar ne kadara satıyor diye bakmak için kullanabilirsin, böylece elindeki eşyanın kredi değeri olup olmadığını öğrenip satabilirsin.
Evet maalesef. Onları marketteki puanla açıyorsun ve yanlış hatırlamıyorsam bu puanları da parayla alıyorsun.
İllaki para ile alınmasına gerek yok, oyun içi düşen eşyaları kredi karşılığı sattıktan sonra al/sat yaparak çok iyi kredi kasabilir.

İllaki para ile alınmasına gerek yok, oyun içi düşen eşyaları kredi karşılığı sattıktan sonra al/sat yaparak çok iyi kredi kasabilir.
Eşyalar oyun içinde satılabiliyor mu, yoksa takastan mı bahsediyorsunuz?

Eşyalar oyun içinde satılabiliyor mu, yoksa takastan mı bahsediyorsunuz?
Krediler(Oyun içi para birimi.) oyun içerisinde takas edilebiliyor. Maç sonrası size bir eşya düşüyorsa onun değerine bakmanız lazım, kredi değeri varsa takas yolu ile kredi kazanabilirsiniz. Elinize az bir kredi geçince sürekli bir şey alıp, kâr edecek şekilde satmanız lazım. Böylece kredi kasıyorsunuz işte. Az buz değil, oyuna para yatıranların kolayca üstüne çıkabiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı