Rockstar Games aktivasyon kodu nasıl bulunur?

lethlas

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, GTA 5'i 2018'de korsan yüklemeye çalışıp başarısız olmuştum, sonra Epic Games'ten ücretsiz halini aldım yükleme fırsatı elime dün geçti. Oyuna girdim, yükleme ekranından sonra failed to Social Club initialize benzeri bir şey çıktı ve oyundan attı. Ondan sonra çıkan çevrimiçi destek makalesinde Rockstar Games aktivasyon kodunu Launcher'dan girmem gerektiği söylendi. Ancak bende böyle bir kod yok veya 2018 de hesabı açtığımda verdiyse de ben hatırlamıyorum. Kodu nasıl alabilirim veya bulma ihtimalim var mı yoksa GTA 5'i boşa mı indirdim? Yardım eden ve edecek herkese teşekkürler.

resim_2021-07-18_215938.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games üzerinden başlat dedikten sonra sizden Rockstar'a giriş yapmanızı isteyecektir. Üye olduktan sonra bir uyarı ekranı çıkacak "hesabınızı bağlayın" gibisinden, yazının altına ekleyeceğim. Sonra Rockstar'ın sitesine yönlendirip sizden giriş yapıp, onaylamanızı isteyecek. Bu adımlardan sonra ürün anahtarı sormaması lazım.

RUi5sdVKsXS2ckKDeWRvRPhCOfGqh-r1P8Oav9nwsNc.jpg

Epic Games üzerinden başlat dedikten sonra sizden Rockstar'a giriş yapmanızı isteyecektir. Üye olduktan sonra bir uyarı ekranı çıkacak "hesabınızı bağlayın" gibisinden, yazının altına ekleyeceğim. Sonra Rockstar'ın sitesine yönlendirip sizden giriş yapıp, onaylamanızı isteyecek. Bu adımlardan sonra ürün anahtarı sormaması lazım.

Eki Görüntüle 1111897
Bunları yaptım zaten ondan sonra oyuna girdiğimde Social Club Initialize failed diye bir yazı çıktı

Yeni konular

Geri
Yukarı