Çözüldü Rockstar Games çöktü mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Deva Bulmam

Decapat
Arkadaşlar az önce RDR2 girecektim. "Connecting to Rockstar Games Services" ekranında takılı kaldı. Bir konuda görmüştüm yöntemi Launcher'ı silip yüklemekmiş. Sildim, şimdi kendi sitesinden indirecektim. Ama resmi siteye de girilmiyor.

Çözüldü: GTA V "connecting to Rockstar Games services" hatası Şu konuda atılan linke tıklıyorum onda da "Bu siteye ulaşılamıyor" diyor. Zaten okuldan dönüyorum bir zevkimiz CS:GO ve RDR2. Şimdi site düzelene kadar oyuna giremeyecek miyim ben?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemi restartlamayı denediniz mi?
Yok hocam, hemen deneyeyim.

1677610532040.png

Neden benim aklıma gelmedi bu anlamadım. Modemi resetledikten sonra tekrar oyunu açtım, Updating To Rockstar Games dedi ve bir güncelleme indirildi. Güncellemeden sonra Launcher'a bağlandı ve oyun açıldı. @Olga666 çok teşekkürler hocam :)

Bu sorun bir süredir var, sanırım aynı şeyden bahsediyoruz. Rockstar'ın Social Club web sitesine bile girilmiyor bu problem olduğunda. Çözümü ise sanırım IP değişiminde yatıyor çünkü IP adresim değiştikten sonra bu sorunu yaşamıyorum ama birkaç gün geçince mevcut IP de aynı problemi yaşayabiliyor. (Netspeed kullanıcısıyım ben)

Bu sorun bir süredir var, sanırım aynı şeyden bahsediyoruz. Rockstar'ın Social Club web sitesine bile girilmiyor bu problem olduğunda. Çözümü ise sanırım IP değişiminde yatıyor çünkü IP adresim değiştikten sonra bu sorunu yaşamıyorum ama birkaç gün geçince mevcut IP de aynı problemi yaşayabiliyor. (Netspeed kullanıcısıyım ben)

Evet modemi 5 DK kapalı tutup açtım düzeldi Rockstar Games banlıyor sanırım türkleri :d

Yeni konular

Geri
Yukarı