Çözüldü Rockstar Games E-posta Göndermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

UtguluEmin

Decapat
Dün Epic Games'de bedava olan GTA 5'i aldım bugün indi hesabımı oluşturdum sign up dedim aşağıdaki şeyi verdi büyük ihtimalle e-mail doğrulaması yapıyor ama bana bir şey gelmedi.

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dün ücretsiz olarak verilen GTA 5 oyunu için herkes kendisine bir Rockstar hesabı açmak isteyeceğinden, sitelerinde de bir yoğunluk ortamı oluşacak ve kayıt olan kişilerin kayıt mailleri geç gidecektir. Gün sonuna kadar onay mailini beklemeniz gerekmeketedir. Eğer iki günü geçerse destek sayfalarından bildirmeniz gerekmektedir.
Dün ücretsiz olarak verilen GTA 5 oyunu için herkes kendisine bir Rockstar hesabı açmak isteyeceğinden, sitelerinde de bir yoğunluk ortamı oluşacak ve kayıt olan kişilerin kayıt mailleri geç gidecektir. Gün sonuna kadar onay mailini beklemeniz gerekmeketedir. Eğer iki günü geçerse destek sayfalarından bildirmeniz gerekmektedir.

Çözüm

Tamam teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı