Rockstar Games hatası

loneytunes

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler, bu sorunu 4 gündür yaşıyorum gerçekten neredeyse hem Türkçe hem İngilizce bütün konulara baktım yüzlerce insan var aynı sorundan muzdarip maalesef. "this Epic Games account is already linked to a different Social Club account" ben yıllar önce Epic Games mağazasından RDR 2 satın almıştım, bugüne kadar da sorunsuz oynuyordum hatta 1 hafta önce bile sorunsuz bir şekilde giriş yapabiliyordum, ama 4-5 gün kadar önce yeni sistem aldım ve format attım bilgisayarıma.

Epic Games kurdum oyunu açtım ve otomatik olarak Rockstar Games Launcher yüklendi elbette, ve hesabıma giriş yaptım ama bana daha önce hiç görmediğim ve tanıdık gelmeyen bir e-posta gösteriyor, örnek olarak "[email protected]" şeklinde bir şey, oysa bu benim hesabım değil. Bütün açılmış konulara baktım, Rockstar resmi sitesine girip oradan Social Club ayarlarına girip orada "bağlı hesaplar (linked accounts)" sekmesine girerek oradan Epic Games hesabımla ilişkili olabilecek Google ve Steam hesabımı da bağladım (ne alakası var onu da bilmiyorum) Epic Games için zaten 1 tane üyeliğim var oyunum da orada zaten, Social Club ise sadece 2 e-posta kullanıyordum, ikisini de bağladım yani hesap bağlama bölümünden yapabileceğim tüm olasılıkları denedim, zaten orada olan neredeyse çoğu şeyi kullanmıyorum, hesap bağlama bölümünde PlayStation, Xbox ve Facebook gibi birkaç tane daha platformlar var, bunların çoğu yok zaten, sadece Google ve Xbox hesabım var, Social Club'a bağlı 2 tane hesabım var. İkisiyle de Rockstar sitesine giriş yaptım ve Google hesabımı bağladım Xbox burada hiç kullanmıyorum bile sadece ama yine de onu da bağladım, ama sürekli aynı hatayı verip duruyor, Rockstar Social Club 2 tane hesabım var demiştim, ikisine de giriş yapıyorum 2 e-posta adresim ile, iki hesabımda da oyunlarıma bakıyorum ve RDR 2 görünmüyor, aynı hesapla bağlı olan GTA 5 var bully var ama RDR 2 silinmiş gibi görünüyor, Epic Games için ise RDR 2 duruyor oyun da inmiş durumda zaten, Social Club hesabıma girip baktığım zaman sadece RDR Online var, RDR 2 görünmüyor kaldırılmış gibi.

Zaten başta da dediğim gibi yıldızlı olarak görünen e-posta bana ait değil öyle bir e-posta adresim yok. Bu sorun için ilk günden beri zaten Rockstar destek bölümüne bilet gönderdim, 1 kez cevap verdiler ve hesabın gerçek sahibi olduğuma dair kanıt istediler, yapabileceğim bütün kanıtları gösterdim, daha önceden kayıtlı olan Social Club e-posta adresimi onlara verdim ve onlara e-posta adresim üzerinden mail atmamı istediler bunu da yaptım, oyunu Epic hesabımdan da gösterdim ve aldığım hata resimlerini de gösterdim. Ama cevapta vermediler. İnternette araştırdığım kadarıyla açılmış konuların hepsi çözümsüz kalmış, tek çare destek ekibine bilet yollayarak ulaşmak sanırım, ama ona da cevap vermiyorlar. Bu konuda yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
E-posta durumu ile alakalı benzer bir durumu öğrenci evimde kalırken yaşamıştım. Elektrikler kesildikten sonra uzun süre Rockstar Social Club'a giremedim. Direkt yasaklı gözüküyordum platformdan hem de kendi hesabım ile. Ben modemi yarım saatliğine kapatıp tekrar açtığımda sorun düzelmişti. İsterseniz deneyebilirsiniz.

E-posta durumu ile alakalı benzer bir durumu öğrenci evimde kalırken yaşamıştım. Elektrikler kesildikten sonra uzun süre Rockstar Social Club'a giremedim. Direkt yasaklı gözüküyordum platformdan hem de kendi hesabım ile. Ben modemi yarım saatliğine kapatıp tekrar açtığımda sorun düzelmişti. İsterseniz deneyebilirsiniz.
Merhaba en azından sizin sorununuzun düzelmesine sevindim, ben de bunu deneyeceğim, ama zaten 5 gün oldu ve her gün 5-10 dakika modemi kapatıyorum ve tekrar açıyorum, ama yine de denerim bunu teşekkür ederim ilginiz için. Umarım bir daha benzer veya hiç sorun yaşamazsınız.

Geri
Yukarı