Rockstar games Launcher GTA 5 tekrar indirme sorunu

Mertercndirli

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, GTA 5'in Full kurulmuş hali HDD'mde mevcut Rockstar games Launcher'den verify yaptığımda hiçbir sorun yok fakat verify sonunda 88 GB'nin tamamını tekrar indirmeye başlıyor bunun çözümü nedir? Dün akşamdan beri uğraşmaktayım?

Rockstar games Launcher "location" olarak oyunun kurulu olduğu HDD klasöründeki oyun dosyalarını göster. Sorunun çözülecektir.

Rockstar games Launcher "location" olarak oyunun kurulu olduğu HDD klasöründeki oyun dosyalarını göster. Sorunun çözülecektir.

Bunu defalarca yaptım ancak nafile verifyde sorun çıkmıyor dosyalar sağlam fakat oyunu en baştan updating adı altında 88 GB Update yapıyor D: Diskinden C: Ye aldım tam tersini de yaptım ama işe yaramıyor...
Güncellemek istedim, sorunu bir şekilde hallettim 2 GB ek olarak Update yaptım fakat bu sefer de playe bastığım zaman " Grand theft Auto v exited unexpectedly" hatası alıyorum...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…