Rockstar Games Launcher GTA V indirirken hata veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

Kadr

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core 12. Nesil İ7-12700F/ MSI GTX 1650 VENTUS XS OCV1 / GIGABYTE H610M S2H DDR4 / T-FORCE TUF GAMİNG 8x2 3200 Mhz Dual Kit / KIOXIA Exceria NVMe SSD 250 / WD Green 240 / Thermaltake TH240 ARGB Sıvı Soğutma / Thermaltake Smart BX1 650W PowerSupply / Uzay Montaj
Meslek
İşsiz
Arkadaşlar selamlar. Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkürler.

Sorun kısaca: Rockstar Games Launcher üstünden bilgisayara GTA V indireceğim fakat indirme başladıktan 4 veya 5 dakika geçmeden error Grand Theft Auto mesajı ile karşılaşıyorum. Gece açık bırakıyorum sabah kalktığımda yüzde 1 bile ilerlememiş olduğunu fark ettim. Aynı olayı sabah erkenden de denedim yine aynısını yaptı.

Resmini bırakıyorum çözümü bilen varsa cevapları bekliyorum.
Adsız.png

Aynı sorun bende de var. Red Dead Redemption 2 indirmeye başladıktan kısa süre sonra, bu şekilde error veriyor. Çözümü nedir bunun. Yabancı bir forumda, indirirken oluşan dalgalanmadan kaynaklanıyor diye de görmüştüm. Hız sınırlayacı var mı, varsa nasıl ayarlanır, başına gelen biri yardımcı olursa sevinirim.

Aynı sorun bende de var. Red Dead Redemption 2 indirmeye başladıktan kısa süre sonra, bu şekilde error veriyor. Çözümü nedir bunun. Yabancı bir forumda, indirirken oluşan dalgalanmadan kaynaklanıyor diye de görmüştüm. Hız sınırlayacı var mı, varsa nasıl ayarlanır, başına gelen biri yardımcı olursa sevinirim.

Bu zamana kadar çok belirgin bir çözüm yolu bulamadım. Bulabildiğim tek yol eğer uyanıksam yarım Saat'e bir alarm ya da aklıma gelirse girip kontrol ediyorum. Bunun dışında programın sahip olduğu herhangi bir limitleyici olayı görmedim ve neden dalgalanmadan kaynaklı kapandığınıda.

Bahsettiğim gibi tek çözüm sürekli olarak göz önünde bulundurmak.

Bunu dışında eğer elinizde imkan varsa veya sahipseniz 2. bir modem ile modeminizi değiştirip sonucu tekrar gözlemleyebilirsiniz. Zira ben bu hatayı alırken Huawei marka bir modem kullanırken Airties marka farklı bir modeme geçince sorun çözülmektense daha uzun süre hata vermeden indirme yapmaya başladı.

Geri
Yukarı