Çözüldü Rockstar Games Launcher "offline mode" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Beyaz Saray

Decapat
Daha fazla  
GTA 5'e girmeye çalışırken fark ettim hatayı. Oyun da hata verip açılmıyordu sanırım bundan kaynaklı. Dün akşamdan beri oluyor. İnternetimde sorun yok.

as.png

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu deneyin hocam. Sonrasında modeminize reset attın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bunada bakmanızı öneririm. Aynı sorun ile bende karşılaştım. Birçok yöntem denemiştim ama en sonunda modemi resetlediğimde sorunu çözmüştüm.

Bunada bakmanızı öneririm. Aynı sorun ile bende karşılaştım. Birçok yöntem denemiştim ama en sonunda modemi resetlediğimde sorunu çözmüştüm.

Çözüm

Teşekkür ederim hocam modemi resetleyince çözüldü sorun. Diğer yöntemler bende de işe yaramadı.

Sorunu internette aratıp buraya gelenler için ve bendeki Online sıkıntısı hiçbir yöntemle çözülmediği için nasıl çözdüğümden bahsetmek istiyorum. Internet Download Manager programını kaldırınca sorun çözüldü, internet protokolünü değiştirdiği için de bende hata veriyordu. Tek sıkıntı o programı ben sıklıkla kullanıyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum.

Sorunu internette aratıp buraya gelenler için ve bendeki Online sıkıntısı hiçbir yöntemle çözülmediği için nasıl çözdüğümden bahsetmek istiyorum. Internet Download Manager programını kaldırınca sorun çözüldü, internet protokolünü değiştirdiği için de bende hata veriyordu. Tek sıkıntı o programı ben sıklıkla kullanıyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum.
IDM'den kaynaklanan bir durum olduğunu hiç düşünmüyorum ancak gerçekten ondan kaynaklanan bir durum var ise arka planda tamamen kapalı olduğu sürece yine bir sorun yaratmıyor olması gerekir. Aynı programı bende kullanmaktayım.

IDM'nin güncel sürümünü kullanıyor ve arka planda çalışmadığı halde ondan dolayı bu sorunu yaşıyorsan eğer farklı bir indirme yöneticisi denemiş miydin? Hiçbiri bence IDM kadar kaliteli değil ama en azından JDownloader veya Free Download Manager IDM'nin yokluğunda bir nebze de olsa kullanılabilir programlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı