Rockstar hesabım çalındı

VitesNecmi

Femtopat
Daha fazla  
GTA hesabım 2 Ağustos'ta çalınmış 3 gün önce Rockstar Support'a yazdım bekledim. Sonra Rockstar uygulamasına girdim. Epostamı girdim şifreyi sıfırladım 2 adımlı koruma etkinleştirdim. Bundan önce hem Avast hem Kaspersky ve Windows antivirüs üzerinden tam tarama yaptım herhangi bir virüs vb çıkmadı. 1 gün sonra hesabım tekrar çalınmıştı. Hesabıma bunun hakkında bir bilgi gelmemişti. Yani mail yoluyla vb şifre değişti 2. aşamalı koruma kalktı veya e-posta değişti diye bir şey gelmedi. Tekrar supporta yazdım tekrar çalındığını söyledim adamlar bana ilk cevap ile aynı cevabı verdi. Bugün hesap tekrar elime geçti bu sefer Online girdim baktım beni baştan başlatıyor her şeyim gitmiş. Sonra Rockstar sitesine Social Club hesabım ile girdim fark ettim ki bana aynı emalin üzerinden yeni bir hesap oluşturmuşlar. Normalde adım vitesnec miydi fakat profile bakınca adımın energeticvitesnecmi olduğunu gördüm ve hesabın siteye katılma tarihi 11 Ağustos olarak geçiyordu. Aratınca vitesnecmi profili hala duruyor ve oyun dosyalarında giriş yaptığım ad vitesnecmi olarak geçiyor. Ne yapmam lazım da hesabı geri alabilirim?

Dosya Ekleri

• resim_2023-08-11_003512492.png
    resim_2023-08-11_003512492.png
    3,3 KB · Görüntüleme: 31
  • resim_2023-08-11_003522392.png
    resim_2023-08-11_003522392.png
    27,1 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleyen: Moderatör:

Buna bakabilirsin belki yardımcı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı