Rockstar Launcher "could not establish connection" hatası

Alper Güngör

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600x, Gainward 1660ti ghost oc, GSkill TridentZ RGB 8X2 3200mhz, MSI A320m-a pro, Jamesdonkey 240gb sata SSD, WD 1TB 7200RPM
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, 250 saatten fazla GTA 5 100 saate yakında RDR2 var fakat şu an ikisine de girmeyi denediğimde connecting to Rockstar Games services yazısında kalıyor. Uzun süre bekleyince de başlıktaki hatayı veriyor, sildim tekrar yükledim. Belgelerden sildim olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, 250 saatten fazla GTA 5 100 saate yakında RDR2 var fakat şu an ikisine de girmeyi denediğimde connecting to Rockstar Games services yazısında kalıyor. Uzun süre bekleyince de başlıktaki hatayı veriyor, sildim tekrar yükledim. Belgelerden sildim olmadı.
Vpn kullanın veya telefon internetini bağlayıp sonra yeniden modem kullanın.

Arkadaşlar telefonu bağlayınca açılıyor ama modemle hala aynı Netspeed kullanıyorum bugün kadar bir şey yoktu offline modda açıyor kendini Steam arkadaşları da yüklenmiyor ne yapmam gerek.

Arkadaşlar telefonu bağlayınca açılıyor ama modemle hala aynı Netspeed kullanıyorum bugün kadar bir şey yoktu offline modda açıyor kendini Steam arkadaşları da yüklenmiyor ne yapmam gerek.

Herkeste var o sorun. Modem kapa aç yapınca düzeliyor bende, sizde düzelmiyorsa vpn ve telefon interneti dışında çözümünüz yok şimdilik.

Herkeste var o sorun. Modem kapa aç yapınca düzeliyor bende, sizde düzelmiyorsa VPN ve telefon interneti dışında çözümünüz yok şimdilik.

Dün hiç açılmıyordu bugün sadece offline giriyor. Zaten Single Player RDR2 oynayacaktım da canımı sıktı kardeşim oyunyo GTA Online o söylemesi haberim bile olmuyordu.

Geri
Yukarı