Rode NT USB nasıldır ?

itss2015

Hectopat
Rode nt usb iyi midir? Önerileriniz neler? Gümrük vergisi ile ne kadar olur veya gümrük vergisi var mı?

Arkadaşlar özellikle kaç lira vergi veririm ben bakamıyorum ama Amazon'dan alacağım. Vergi sınırı kaç pound(ingiliz para birimi)?

Çok iyi bir mikrofondur, pişman olmayacaksınız. Gümrük işine gelince, genelde ürünün %20'si kadar para ödüyorsunuz devlete. Bazen hiç bir şey ödemeden de ürün getirebiliyorsunuz, yani şans işi.

Rode nt usb iyi midir? Önerileriniz neler? Gümrük vergisi ile ne kadar olur veya gümrük vergisi var mı?

Arkadaşlar özellikle kaç lira vergi veririm ben bakamıyorum ama Amazon'dan alacağım. Vergi sınırı kaç pound(ingiliz para birimi)?

Merhaba. Mikrofon gerçekten profesyonel ve kaliteli. Eğer 2.el almak istiyorsanız benden alabilirsiniz. Yurtdışı garantisi daha aktif edilmemiştir. Fiyatı konuşuruz buyrun konuma :)
Satılık - Rode NT USB Mikrofon

Rode NT USB piyasadaki en iyi mikrofondur. Araştırırsanız öğrenebilirsiniz. 2. olarak ise tabikide blue yeti pro.
Mikrofonlar hakkında pek bilginiz yok ya da mesajda kullandığınız ifade hatalı.
Profesyönel ses kayıtlarında kullanılan ve dünyanın en iyi mikrofonları sayılan mikrofonları Neumann adındaki bir firma üretiyor. Neumann firması 1000'lerce dolara satılan, ses kalitesi inanılmaz iyi olan mikrofonlar üretirken Rode NT ye piyasadaki en iyi mikrofon demeniz piyasadaki en hızlı araba Ford Focus'tur demeye benziyor.

Mikrofonlar hakkında pek bilginiz yok ya da mesajda kullandığınız ifade hatalı.
Profesyönel ses kayıtlarında kullanılan ve dünyanın en iyi mikrofonları sayılan mikrofonları Neumann adındaki bir firma üretiyor. Neumann firması 1000'lerce dolara satılan, ses kalitesi inanılmaz iyi olan mikrofonlar üretirken Rode NT ye piyasadaki en iyi mikrofon demeniz piyasadaki en hızlı araba Ford Focus'tur demeye benziyor.
Piyasanın en iyi USB mikrofonlarından biri demek istemiştim. USB olarak 1. sırada. XLR demedim. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı