ROG Gladius 2 Core ve ROG Gladius 2 Origin arasındaki fark

Barixs

Centipat
Yer
Arş
Bu ikisi arasında RGB ve DPI farkında başka ne fark var? Arasında fiyat farkına değer mi?
Alternatif olarak farklı önerileriniz varsa bekliyorum.

Gladius II Origin kablosuz olarak da kullanılabiliyor ve kutu içeriği daha zengin. İvmelenme ve maksimum hız konusunda da ufak avantajları mevcut. Gladius II Core ise daha hafif. Temel farklar bunlar.

Gladius II Origin kablosuz olarak da kullanılabiliyor ve kutu içeriği daha zengin. İvmelenme ve maksimum hız konusunda da ufak avantajları mevcut. Gladius II Core ise daha hafif. Temel farklar bunlar.

Gladius 2 Wireless kablosuz olarak kullanılabiliyor. Origin kablolu versiyonu. Origin ile Core arasındaki fark ise daha çok ağırlık farkı. Core daha hafif. Core esasında Origin'in bir alt versiyonu. Sensör açısından da çok az bir fark ile altında kalıyor. Ama normal kullanımda sizi etkilemez. Origin kablosunu değiştirebilirsiniz fare üzerinde Micro USB bağlantısı mevcut. Core kablosu sabit. Onun dışında Origin fare tabanında aydınlatmaya ve kauçuk yan tutuş panellerine sahip. Core tamamen plastik.

Ekran Görüntüsü (851).png

Ekran Görüntüsü (853).png

Düzeltme: Origin kablosu çıkartılabilir bir fare fakat kablosuz kullanılamaz.

Düzeltme: Origin kablosu çıkartılabilir bir fare fakat kablosuz kullanılamaz.
Gladius 2 Wireless kablosuz olarak kullanılabiliyor. Origin kablolu versiyonu.
Düzelttiğiniz için teşekkür ederim. Kablonun çıktığını görünce ASUS'un böyle bir modeli olduğunu hatırlayıp bu modeli onunla karıştırmışım. O halde kablonun çıkmasının ne esprisi kaldı ki? 🤨Taşıma kolaylığı mı?

Düzeltme: Şimdi hatırladım. İsteyen örgülü, isteyen plastik kablo kullansın diyeydi.
Cevapladığınız için teşekkürler. Rival 600 mü yoksa Gladius ll Origin mi daha iyi bir seçim olur?
Bence Gladius II Origin.

Gladius iyi bir fare switch değişikliği yapabilmeniz bence en güzel özelliklerinden biri çift tıklama gibi bir derdiniz olmuyor. Origin'in aydınlatması çok şık duruyor eğer RGB aydınlatma seviyorsanız. Ama Rival 600 de oldukça başarılı her ne kadar kauçuk problemi olsa da bence hala güncel.
Bilemedim doğrusu. Kişisel olarak şunu belirtebilirim sadece Rival 600'de çok az daha rahat etmiştim tutuş açısından.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı