ROG STRIX B550-F Gaming Wi-Fi II vs. TUF B550 Plus Wi-Fi II

Hocam zaten TUF'ta çok yeterli gelecek 5700X ile B550M DS3H kullansanız bile bir şey olma TUF yeterli yani.
Hocam özellikle Wifi ve Bios flashback olan modellere bakıyorum. Gaziantep'te yaşıyorum. Bizim memlekette Tedaş kafasına göre elektrik kesiyor.

Konunun herhangi bir yerinde belirtmediginiz icin farkinda olamayiz dogal olarak. Ben ne olursa olsun Wi-Fi teknolojisini yetersiz gordugum icin hep kablo ile kullanirim. Tercih meselesi.
Amacım wifi ile oyun oynamak değil zaten. Bluetooth ve kablosuz benim için önemli. Ayrıca iki farklı wifi modeli karşılaştırıyorum hocam. Anlaşılabilir bence.😃😃

@messinicocugu @arandur Tuf B550'nin yeterli olacağının farkındayım. Asıl merak ettiğim bu iki kart arasında 700 tl'ye değecek performans farkı var mı? Yani 700 TL fark verdiğimde bunun farkını hissedecek miyim? Ben bunu merak ediyorum.

Hocam özellikle Wi-Fi ve BIOS flashback olan modellere bakıyorum. Gaziantep'te yaşıyorum. Bizim memlekette Tedaş kafasına göre elektrik kesiyor.

Amacım Wi-Fi ile oyun oynamak değil zaten. Bluetooth ve kablosuz benim için önemli. Ayrıca iki farklı Wi-Fi modeli karşılaştırıyorum hocam. Anlaşılabilir bence.😃😃

@messinicocugu @arandur TUF B550'nin yeterli olacağının farkındayım. Asıl merak ettiğim bu iki kart arasında 700 TL'ye değecek performans farkı var mı? Yani 700 TL fark verdiğimde bunun farkını hissedecek miyim? Ben bunu merak ediyorum.

Hissetmezsiniz hocam.

Geri
Yukarı