ROG STRIX G16 stutter oyun oynarken FPS düşüyor

Bende de var ama karanlıkta kullanmıyorum etki etmiyor yani. Peki siz oyunlarda test ettiniz mi cihazı fps yüksek olmasına rağmen takılma oluyor mu.

Bende de var ama karanlıkta kullanmıyorum etki etmiyor yani. Peki siz oyunlarda test ettiniz mi cihazı FPS yüksek olmasına rağmen takılma oluyor mu?

Hocam birkaç oyunda test ettim(GTA4, Valorant, CS) ama takılma sorunu yaşamadım.
Oyunlara girmeden önce gqu yu Armoury Crate'den Ultimate'e aldınız mı?

Hocam birkaç oyunda test ettim(GTA4, Valorant, CS) ama takılma sorunu yaşamadım.
Oyunlara girmeden önce gqu yu Armoury Crate'den Ultimate'e aldınız mı?
Aldım, nvidia driverınızın sürümü nedir, yabancı forum sitelerinde driverle ilgili olduğunu okumuştum. Siz güncellemişmiydiniz nvidia driverini.

Aldım, NVIDIA driverınızın sürümü nedir, yabancı forum sitelerinde driverle ilgili olduğunu okumuştum. Siz güncellemiş miydiniz NVIDIA driverini.

Hocam güncelledim ve NVIDIA kontrol panelinden biraz ayar çektim YouTube'da videolar var nasıl yapabileceğinizi anlatıyor.
Hocam bir de benim iki sorum olacaktı size.
1. laptop boştayken işlemci sıcaklığınız ortalama kaç?
2. ayarlarda ekran kısmında bende iki ekran gözüküyor bu ekranlar arasındaki fark nedir?

Aldım, NVIDIA driverınızın sürümü nedir, yabancı forum sitelerinde driverle ilgili olduğunu okumuştum. Siz güncellemiş miydiniz NVIDIA driverini.

Dostum throttlestoo uzerinden dedigim yeri SS atar misin? Buyuk ihtimalle çözebilirim.

İadeye yolladım yine aynı cihazdan alacağım, aynı sorunu yaşarsam size yazarım teşekkür edeeim ilginiz için.

Yaşayacaksın büyük ihtimalle tekrardan, belki bir süre sorun yaratmaz ama sonrasında patlak verecektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…