Çözüldü Romer-g 550 TL vermeye değer mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
O yazan özelliklere ben pek fazla inanmıyorum açıkçası. Bimde 30TL'ye satılan Piranha klavyeye bile 50M tuş ömrü biçmişler.(Cherry ile aynı 🤔) Bence işinizi garantiye alıp Cherry veya LK switch kullanan klavyelere yönelin.
G410 giriş seviyesi olarak iyidir, alternatif olarak CK350'ye bakabilirsiniz Cherry kopyası Outemu Switch kullanıyor.

Cougar Puri Tkl Rgb Mekanik Oyuncu Klavyesi CGR-WM3SB-PUTRGB Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da favorilerim arasında direk Cherry olanda var. CK350 yerine sanıyorum bunu önerirsiniz sizde. Amacım aslında G410 hakkında bilgi almak tasarım, ışıklandırma vs çok beğendiğim için, baktığım çoğu yerde de olumlu yorum gördüm, almak istiyorum ama bilgi yok bütçe sıkıntı kafam karıştı iyice.

Romer-G switchlerin çok fazla dayanıklı olduğu söylenemez. Forumdaki bir çok kullanıcı tuş kapaklarının kırılmasından muzdarip. Fakat Logitech destek konusunda çok başarılıdır.

Bu arada sanırım Cougar CHERRY değil kendi ürettiği switchleri kullanıyor.

Bloody B930'a da bakabilirsin. Bloody kendi ürettiği Kızılötesi switchleri kullanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Romer-G switchlerin çok fazla dayanıklı olduğu söylenemez. Forumdaki bir çok kullanıcı tuş kapaklarının kırılmasından muzdarip. Fakat Logitech destek konusunda çok başarılıdır.

Bu arada sanırım Cougar CHERRY değil kendi ürettiği switchleri kullanıyor.

Bloody B930'ada bakabilirsin. Bloody kendi ürettiği Kızılötesi switchleri kullanıyor.
Sitesinde yazana göre linkini attığım klavyenin RGBsiz modeli cherryli, bunda kendi switchleri mevcut. Cherry ile karşılaştırmasında özellikler aynı gibi önermez misiniz? G410 tuş kapağı kırılmasıda ilginç geldi sopayla felan mı vuruyolar acaba klavyeye? İlginç! Hor kullanan birisi değilimdir ben.

ASUS ROG Strix Scope TKL X802 RGB Cherry MX Blue TR Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA bunu alacaktım aslında ama kontrol tuşunun büyük olması caydırdı

O yazan özelliklere ben pek fazla inanmıyorum açıkçası. Bimde 30TL'ye satılan Piranha klavyeye bile 50M tuş ömrü biçmişler.(Cherry ile aynı 🤔) Bence işinizi garantiye alıp Cherry veya LK switch kullanan klavyelere yönelin.

Çözüm

Geri
Yukarı