Root atarken "Firmware upgrade encountered an issue" hatası

KamranVev

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle telefona root atmak için kapatıp download moda aldım ve biligisayara bağlayıp odin ile root atmaya çalıştığımda odin programı fail dedi. Telefonda ise "Custom Binary(RECOVERY) Blocked By FRP Lock" yazıyordu. Telefonun bataryasını çıkartıp yeniden taktım, bu seferde açıldığında fotoğraftaki hata çıktı. Şimdi ne telefon normal açılmıyor o fotoğraftaki hata ekranında kalıyor, ne de root atabiliyorum. Ne yapmam gerek?
Telefon: Samsung Galaxy Core Prime Duos
Model Numarası: SM-G361H

1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Henüz bitmedi işimiz :D dosyalar inince odinle becerirsin umarım.
Yinede teşekkür edeyim dedim.Beceririm diye düşünüyorum:D daha önce samsung s3 e root atmıştım onda böyle bir sorunla karşılaşmamıştım galiba android 4.4.2 olduğu içindi android 5.x lerle geldi bu kilit sanırım
O zaman tek bir çare var sana Rus cihazlar için yazılım dosyasının linki atacağım odin den yükleme yapıcaksın.
Buradan dosyayı indir odin ile yüklemeye çalış takılırsan yardımcı olurum.
Dosyayı indirdim ama rarın içinde birden çok başka dosya var o dosyalardan birinimi kullanmalıyım yoksa hepsini birlikde rarda olduğu gibi mi?
Yani odin de BL ya tıklayıp BL dosyasını ,AP ye AP, CP ye CP, CSC ye CSC yimi seçmem gerekli?
Böyle yapılıyorsa da USERDATA ya hangi dosyayı seçmem gerek? Bu işlemi anlatırsanız sevinirim.:)
Screenshot_3.pngScreenshot_4.png
Bide telefonu download moduna almayı başardım:)
Screenshot_5.png

Son düzenleme:
Yinede teşekkür edeyim dedim.Beceririm diye düşünüyorum:D daha önce samsung s3 e root atmıştım onda böyle bir sorunla karşılaşmamıştım galiba android 4.4.2 olduğu içindi android 5.x lerle geldi bu kilit sanırım

Dosyayı indirdim ama rarın içinde birden çok başka dosya var o dosyalardan birinimi kullanmalıyım yoksa hepsini birlikde rarda olduğu gibi mi?
Yani odin de BL ya tıklayıp BL dosyasını ,AP ye AP, CP ye CP, CSC ye CSC yimi seçmem gerekli?
Böyle yapılıyorsa da USERDATA ya hangi dosyayı seçmem gerek? Bu işlemi anlatırsanız sevinirim.:)
Eki Görüntüle 309997Eki Görüntüle 309998
Bide telefonu download moduna almayı başardım:)
Eki Görüntüle 310002
Her şey adına göre mesela pit dosyası pit kısmına ap dosyası csc hepsi yazdığı yerlere.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı