Rootlu Note 9'da şebeke çekmiyor

ahmetsherlock

Hectopat
Yer
Hatay
Merhaba. Samsung Note 9 telefonunda root var. 1 ay öncesinde SIM kartı takılı kullanılıyordu, şu an SIM kartı görüyor ama şebeke hiç yok. IMEI gözüküyor Wi-Fi ile arama yapabiliyorum ama şebeke gelmiyor. Telefonu bugün satacaktım SIM kartı taktık, SIM'deki kişiler gözüküyor ama şebeke gelmiyor. Telefonu 2. el almıştım rootunu ben atmadım. Nasıl düzeltebilirim?

Telefonun yurt dışı olduğunu biliyorum IMEI'si LG G4 telefon açılırken LG logosu çıkıyor zaten sadece şebeke yok telefonda dosyalardan birkaç bir şey silmiştim acaba ondan dolayı mıdır?

Telefonun yurt dışı olduğunu biliyorum IMEI'si LG G4 telefon açılırken LG logosu çıkıyor zaten sadece şebeke yok telefonda dosyalardan birkaç bir şey silmiştim acaba ondan dolayı mıdır?
Bende redmi note 8 cihaz vardı IMEI başka telefondan atılma tespit edilebiliyor bazen yeniden attırmak gerekli olabilir. e-devletten IMEI sorgulama ekranında sorgula bir sorun gözükmüyorsa başka bir sorundur. çift sim varsa telefonda sim kartını diğer slota takmayı deneyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı