Rotring Rapid alınır mı?

2-3 tane çaldırsam da ortaokul 6. sınıftan üniversite bitimine kadar bunu kullandım aşırı memnum. Bozamadım bozulmaz da bu gidişle. En uzun kullandığımı 7-8 sene kullandım.

2-3 tane çaldırsam da ortaokul 6. sınıftan üniversite bitimine kadar bunu kullandım aşırı memnum. Bozamadım bozulmaz da bu gidişle. En uzun kullandığımı 7-8 sene kullandım.

Onun yeni versiyonlarında kalite düşüşü var bence. Orjinalini kullandım, Rotring kadar sağlam değildi.

Onun yeni versiyonlarında kalite düşüşü var bence. Orjinalini kullandım, Rotring kadar sağlam değildi.
Evet şu an Grip 2011 kullanıyorum. Uç metal kısmı arkadan bastıktan sonra tekrar içine kaçıyor çoğu zaman ve biraz da boşlukta gibi. Bozulmaya yüz tuttu.

Bir kaleme 100 lira verme kafasına erişmek için ne içiyorsunuz bana da söyleyin şu sıralar ihtiyacım var.
Şuan ben de vermem ama başka şeylerden örnek vereyim. 20 liraya ucuz bir malzeme alıp 5 kere bozulması mı yoksa 100 liraya 1 tane alıp ömür boyu kullanmak mı?

Geri
Yukarı