Rotring tikky kalemlerden çektiğiniz her şey

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba Rotring Tikky kalemleri bilirsiniz illaki sınıfta 1 kişide vardır. Bunlardan ne çektiğimiz 😔 bugün rotring tikky kalem ile arkadaşımla garip bir şey deneyelim dedik. Bilirsiniz tikkylerin arkasına sert bastırınca iç kısmı fırlar ya biz de bununla ilgili garip bir şey yapalım dedik.

Olay şu;

Bu kalemler madem arkasına çok bastırınca fırlıyor biri kalemi dik şekilde tutsun diğer kişi kalemin arka kısmına tekme atarak ucunun daha uzağa fırlamasını sağlasın gibi bir mantık. Bunu yaptık ilk denememizde direkt yaptık ve kalem fırlayarak benim elime geldi ve kanattı.

Sizin de bu kalemlerden çektiğiniz olaylar ya da anılarınız var mı?

Biraz değişik bir konu oldu bunu ben de fark ettim.

Merhaba Rotring Tikky kalemleri bilirsiniz illaki sınıfta 1 kişide vardır. Bunlardan ne çektiğimiz 😔 bugün rotring tikky kalem ile arkadaşımla garip bir şey deneyelim dedik. Bilirsiniz tikkylerin arkasına sert bastırınca iç kısmı fırlar ya biz de bununla ilgili garip bir şey yapalım dedik.

Olay şu;

Bu kalemler madem arkasına çok bastırınca fırlıyor biri kalemi dik şekilde tutsun diğer kişi kalemin arka kısmına tekme atarak ucunun daha uzağa fırlamasını sağlasın gibi bir mantık. Bunu yaptık ilk denememizde direkt yaptık ve kalem fırlayarak benim elime geldi ve kanattı.

Sizin de bu kalemlerden çektiğiniz olaylar ya da anılarınız var mı?

Biraz değişik bir konu oldu bunu ben de fark ettim.
Sürekli ucunun yamulup uç çıkarmaması, elimde 3 tane Tikky mekanizması var :D

Sınıfta Rotringim çalındı, sınıf arkadaşımın elinde ama alamıyorum ve her gördükçe vay be benim kalemim diyorum. Sınıf öğretmenime söyledim alamazsın dedi.
Aynısını bende yaşadım ama öğretmene söyleyesim gelmiyor üzülüyorum arkadaşım adına o benim kalemimi çalsa da.

Yeni konular

Geri
Yukarı