Router alırken neye dikkat edilmeli?

Fts12

Decapat
Daha fazla  
Ben sinyal güçlendirici almak istiyorum internetim 24Mbps bazı odalara hiç çekmiyor bazen komple gidiyor. Hem GeForce NOW'da daha iyi performans hem de intermet çekmeyen yerlerdede çekmesi için router almak istiyorum ne almalıyım sizce?

Açıkçası GeForce NOW'da en iyi performansı almak istiyorsanız bunun için tek yol kablo ile internete bağlanmaktır. Kablosuz sistemlerde kayıp paketlerin önüne geçmek çok zordur.

Açıkçası GeForce NOW'da en iyi performansı almak istiyorsanız bunun için tek yol kablo ile internete bağlanmaktır. Kablosuz sistemlerde kayıp paketlerin önüne geçmek çok zordur.
Onu düşündüm ancak laptop kullanıyorum ethernet girişi varmı,nerde hiç bilmiyorum

Onu düşündüm ancak laptop kullanıyorum Ethernet girişi var mı? Nerede hiç bilmiyorum.

Emin olun çok fark edecektir kablolu kullanmak tavsiye ederim. Tabii bunları sizin internet hızınızdan bağımsız söylüyorum ve herhangi bir kablolarınızda sıkıntı olmadan oksitleme vs olmamış olarak söylüyorum. Eğer ince kasa değilse büyük ihtimal ile vardır.

Emin olun çok fark edecektir kablolu kullanmak tavsiye ederim. Tabii bunları sizin internet hızınızdan bağımsız söylüyorum ve herhangi bir kablolarınızda sıkıntı olmadan oksitleme vs olmamış olarak söylüyorum. Eğer ince kasa değilse büyük ihtimal ile vardır.
Teşekkürler,iyi geceler

Geri
Yukarı