RPCS3 Beta'da Mı ?

MertDemir

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
DonanımMeraklısı
Beyler Hala PS3 Emulatör Çıkmadı Fakat Bazı Sitelerde Rpcs3 İle İlgili Güncelleştirmeler Gelmiş. Betaya Geçtiği Falan Yazıyor. Ne Kadar Doğru Bilmiyorum. Bu Yüzden Foruma Yazdım. Rpcs3 Beta Nasıl Oluyor ? Bazılarını Açıyor Bazılarını Açmıyor mu ?

Not: RPCS3 27 Nisan 2014'te Gelen Yeni Güncellemesini Bassediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, bir hareketlenme var cidden.

RPCS3 7 Mart 2014 sürümünden itibaren, Arkedo Series - 02 SWAP!, Disgaea 3: Absence of Justice ve bazı el yapımı uygulamaları değişken oynanabilirlik seviyesinde emüle edebilmeye başladı. Yine de söz konusu oyunların emülasyonunda birçok hata mevcut. PS3 donanımının karmaşıklığı göz önüne alındığında bu bile büyük bir başarı olarak nitelendiriliyor. Özellikle de FPS değerinin düşük olduğu göze çarpıyor fakat geliştiriciler hataları gidermek ve bir PPU derleyici hazırlayarak sorunları kökten çözmek üzerinde çalışıyorlar.

Çıkan sürümlere buradan bakabilirsin:

Releases · DHrpcs3/rpcs3 · GitHub

Bu da oyunu oynatırken videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Abi hakikaten fps değerleri çok düşük ama sana bir soru soracağım. Bu sistemle pc'ye GTA V çıkarsa, ultrada oynar mıyım?

Amd fx8320 3.5 ghz
Gigabyte 970A-DS3P
Kingston HyperX 8gb Genesis (4x2)
Wd 1 tb
Sappgire 7870XT boost 2 GB 256 bit oynayabilir miyim sence?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı